Drukarka 3D

 

 

 KREATOR MOTION

 

 

 

 

Kreator Motion to polska drukarka 3D o znamionach urządzenia biurowego, narzędzie niezbędne do pracy ludzi kreatywnych, działów R&D, małych i średnich przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już teraz możesz w łatwy, wygodny i niezawodny sposób drukować wysokiej jakości, szczegółowe modele 3D a wszystko to w zaciszu własnego biura. Zaawansowana drukarka 3DKreator Motion to nie tylko bezpieczny sprzęt najwyższej jakości, to także kompleksowy serwis pogwarancyjny i opieka nad Klientem po zakupie. Przekonaj się dlaczego 3DKreator Motion to najlepszy wybór dla Ciebie i dla Twojej firmy.

 

 

Nasze urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Nie musisz czytać skomplikowanej instrukcji obsługi, składać czy konfigurować nowej drukarki w nieskończoność. 3DKreator Motion to także prosta i intuicyjna obsługa urządzenia bez potrzeby znajomości skomplikowanych technicznie komend. Korzystaj jak ze zwykłej drukarki – po prostu podłącz i drukuj.

 

 

 

Bezpieczeństwo i przedłużona gwarancja

 

Metalowa konstrukcja oraz zamykane komory drukowania i filamentu (materiału eksploatacyjnego) w 3DKreator Motion gwarantują bezpieczny i płynny proces drukowania. Najwyższa jakość naszego urządzenia została potwierdzona certyfikatem CE a gwarancję możesz przedłużyć z jednego roku do dwóch lat.

 

Niezwykła precyzja i szybkość działania

 

Trochę danych dla specjalistów: 3DKreator Motion to rozdzielczość wydruku do 60 μm na osi Z i do 100 μm na osiach X i Y (czyli aż 10 warstw na każdy milimetr modelu) oraz grzany stół. Zachwyć się fotorealistycznymi wydrukami, które powstają w mgnieniu oka – maksymalna prędkość drukującej głowicy to 100 mm/s.

 

Mnóstwo miejsca do druku- obszar roboczy to aż 20 x 20 x 19 cm

 

Chcesz wydrukować np. 16 korków do wanny? Żaden problem, 3DKreator Motion może pochwalić się jednym z największych obszarów roboczych w swojej klasie i zrobi to za jednym zamachem.

 

Wydajność drukowania

 

 

Zacznij drukować i nie przejmuj się kosztami. Ceny filamentu zaczynają się od 65 złotych netto za kilogram, który starczy na stworzenie nawet pięćdziesięciu wydruków bardzo wysokiej jakości.

 

 

 

 

 

 

 

Gwarantowana wysoka jakość materiałów do druku 3D

 

Nie musisz szukać – w naszej ofercie znajdziesz także filamenty (materiały eksploatacyjne) doskonałej jakości, które zagwarantują najwyższą klasę wydruków. 3DKreator Motion może korzystać z wyjątkowo szerokiej gamy materiałów do druku (m.in. plastik przemysłowy ABS, plastik ekologiczny PLA, filamenty gumopodobne, kompozyty drewna, nylon, PET czy materiały zmieniające kolor pod wpływem światła lub temperatury).

 

Drukuj bez plączących się kabli

 

3DKreator Motion może pracować bez użycia komputera. Przenieś model wydruku za pomocą karty SD, lub prześlij go dzięki modułowi Wi-Fi ready. Zapomnij o plączących się kablach.

Urządzenie biurowe nowej generacji

 

Od samego początku naszym celem było stworzenie nie tylko najlepszej, ale także najpiękniejszej drukarki 3D na rynku. Przemyślana konstrukcja i funkcjonalny design – oto 3DKreator Motion.Kompatybilność oraz wszechstronność

 

 

3DKreator Motion współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Windows, OS X, Linux) oraz obsługuje najważniejsze formaty plików do druku: .stl oraz .obj. Twórz własne projekty bądź pobieraj gotowe modele z Internetu i ciesz się nieskrępowaną wolnością tworzenia.

 

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 

Technologia drukowania:

Fused Filament Fabrication (FFF)

Obszar roboczy wydruku:

200 x 200 x 190mm

Rozdzielczość wydruku:

do 60 μm na osi z

do 100 μm na osiach x i y (100 μm to 0,1 mm)

Precyzja pozycjonowania:

40 μm

Średnica dyszy drukującej:

0.4 mm

Średnica filamentu (materiału wsadowego):

1.75 mm

Maksymalna temperatura platformy wydruku:

110 °C

Materiały do druku 3D:

PLA, ABS, TPU, PET, Nylon, Laybrick, Laywood, Ninjaflex i inne materiały kompozytowe

WYMIARY FIZYCZNE

 

Wymiary drukarki:

518x394x420 mm

Wymiary pudełka:

575x450x480 mm

Waga drukarki:

23 kg

Waga opakowania z kompletnym zestawem:

30 kg

TEMPERATURA

 

Temperatura otoczenia:

15-35 °C

Temperatura przechowywania:

0-35 °C

Maksymalna temperatura bloku grzejnego:

260 °C

OPROGRAMOWANIE

 

Oprogramowanie dołączane do drukarki:

Cura

Obsługiwane formaty plików:

.stl oraz .obj

ELEKTRONIKA

 

Gniazdo zasilania:

230V / 50Hz

Zasilanie:

12V DC, 25A

Elementy peryferyjne:

karta SD 4GB

 

 

 

 

Cena: 8469 zł

 

 

W razie pytań prosimy o kontakt