Lista produktów producenta: CREALITY 3D

Shenzhen Creality 3D Technology Co., Ltd. powstała w 2014 roku i jest jedną z pierwszych grup przedsiębiorstw zajmujących się drukiem 3D w Chinach.

Shenzhen Creality 3D Technology Co., Ltd. powstała w 2014 roku i jest jedną z pierwszych grup przedsiębiorstw zajmujących się drukiem 3D w Chinach. Creality 3D skupia się na badaniach i rozwoju druku 3D, produkcji i sprzedaży. Creality 3D może również dostarczać akcesoria do drukarek, materiały eksploatacyjne, kształcenie, usługi drukarskie, itp. W chwili obecnej Creality 3D stało się jedną z najlepszych firm zajmujących się sprzedażą w branży druku 3D.


 


Creality 3D gwarantuje jakość produktów i sprawia, że ​​klienci na całym świecie kupują ich produkty.


 


Creality 3D dążą do innowacji i walczą o branżę druku 3D.


Od wczesnych etapów do przyszłości naszej firmy Creality 3D kontynuuje innowacje, aby zapewnić klientom opłacalne drukarki 3D. Faktem jest, że w roku 2014, Creality 3D sprzedało 3000 drukarek 3D; w roku 2015 Creality 3D sprzedało się więcej - 10000 drukarek.


 


W chwili obecnej Creality 3D współpracuje z uniwersytetem Tsinghua, uniwersytetem w Pekinie, uniwersytetem w Shenzhen oraz innymi uczelniami i znanymi przedsiębiorstwami. Creality 3D nadal będzie rozwijało technologię druku 3D i sprawi, że wiele firm i osób prywatnych będzie mogło wygodniej drukować w 3D.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 115 elementów