Lista produktów producenta: FlashForge

FlashForge został założony w 2011 roku z wizją stworzenia radosnego życia 3D z Tobą, zapewniając każdemu z was opłacalne i wysokiej jakości drukarki 3D.

FlashForge został założony w 2011 roku z wizją stworzenia radosnego życia 3D z Tobą, zapewniając każdemu z was opłacalne i wysokiej jakości drukarki 3D. Jesteśmy zapalonym zespołem inżynierów rozwiązującym problemy, aby szybko opracowywać nowe produkty w odpowiedzi na potrzeby rynku i zapewniać niesamowitą obsługę klienta z szybką reakcją.


FlashForge jest znaną marką w świecie druku 3D, odkąd zaczęła opracowywać drukarki 3D z procesorami otwartymi i przewyższała inne marki z otwartymi źródłami w jakości i przystępnej cenie. FlashForge stało się bardziej znane, że jedna z najbardziej znanych firm na świecie dostosowała swój zamknięty model Dreamer do swojego własnego. Zarówno modele Creator Pro, jak i Dreamer są w rankingu 10 najlepszych w przewodniku po drukarkach 3D 2016 opublikowanym przez 3D Hubs, największą na świecie społeczność druku 3D.
Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy najwcześniejszymi producentami drukarek 3D do budowy najbardziej zaawansowanych na świecie linii montażowych zgodnie ze standardami ISO9001 i najbardziej rygorystycznym systemem kontroli jakości na świecie zgodnie ze standardami UL. Wszystkie drukarki FlashForge 3D posiadają certyfikaty CE, FCC i RoHS, aby zapewnić bezpieczeństwo i jakość.
Wierzymy w to, co robimy i jesteśmy podekscytowani tworzeniem z Tobą.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 54 elementów