Zortrax to polski producent drukarek 3D, który swoją ofertę kieruje do profesjonalistów, dla których ważne są wysoka jakość oraz precyzja wydruku nawet najdrobniejszych detali. Marka proponuje rozwiązania, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach m.in. w branży stomatologicznej. W naszych sklepie znajdziesz szeroki asortyment drukarek Z...

Zortrax to polski producent drukarek 3D, który swoją ofertę kieruje do profesjonalistów, dla których ważne są wysoka jakość oraz precyzja wydruku nawet najdrobniejszych detali. Marka proponuje rozwiązania, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach m.in. w branży stomatologicznej. W naszych sklepie znajdziesz szeroki asortyment drukarek Zortrax, polecanych dla osób, które szukają profesjonalnego sprzętu. Wszystkie modele objęte są gwarancją. Dodatkowo oferujemy możliwość próbnego druku. Jeśli nie możesz się zdecydować, który model wybrać, jesteśmy do twojej dyspozycji - zapewniamy wsparcie techniczne i serwisowe oraz pomoc przy wyborze drukarki - napisz na chacie lub zadzwoń!

Zortrax

Firma została założone przed dwóch kreatywnych Polaków. Marka bardzo szybko się rozwinęła i zdobyła popularność na świecie, a to wszystko dzięki kampanii w największym na świecie systemie crowdfundingowym - kickstarter.

Zortrax M200

Przełomowym momentem w historii firmy było wprowadzenie na rynek profesjonalnej drukarki 3D Zortrax M200, którą charakteryzuje niezawodność, niezwykła dokładność i precyzja w druku nawet najmniejszych detali. Model ten zdobył wiele nagród i góruje w rankingach stacjonarnych urządzeń 3D. Dzisiaj wykorzystywane jest w szeroko pojętym przemyśle m.in. w robotyce i lotnictwie. Druk 3D wspiera procesy prototypowania, projektowania i produkcji. Charakteryzuje się niezawodnością i niskimi kosztami użytkowania. Działa wykorzystując technologię przyrostową i ma duży obszar roboczy.

Duży wybór modeli

Na przestrzeni lat producent wypuścił urządzenia o jeszcze bardziej zaawansowanych funkcjonalnościach, najpopularniejsze to modele z serii M tj. Zortrax M200 Plus, Zortrax Inventure, Zortrax M300 o powiększonym polu roboczym w stosunku do modelu M200 czy Zortrax M300 Plus. Znajdują one zastosowanie w różnych branżach. W 2014 roku drukarka 3D Zortrax M200 została wybrana przez Hubs najlepszą drukarką typu plug & play, a w 2015 w rankingu Make Magazine zajęła 3 pozycję jako najlepsza drukarka. Drukarka 3D Zortrax M200 to niewątpliwie najpopularniejszy model. Do produktu załączone zostało dedykowane oprogramowanie umożliwiające ustawianie preferencji drukowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń Zortrax w naszym internetowym sklepie z drukarkami 3D.

Więcej Mniej

Zortrax 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów