Lista produktów producenta: XYZPRINTING

Założona w 2013 roku firma XYZprinting jest poświęcona zapewnieniu opłacalnego druku 3D pracownikom i firmom na całym świecie. 

Założona w 2013 roku firma XYZprinting jest poświęcona zapewnieniu opłacalnego druku 3D pracownikom i firmom na całym świecie. Dzięki sprawdzonej wiedzy branżowej i innowacyjności XYZprinting jest gotów przełamać bariery własności drukarki 3D, zapewniając łatwe w użyciu urządzenie zapewniające wyjątkową wygodę użytkowania.
XYZprinting jest wspierany przez wiodący na świecie konglomerat branży elektronicznej --- Kinpo Group, która zarabia ponad 30 miliardów dolarów rocznie i ma ponad 8 500 inżynierów w badaniach i rozwoju na czterech kontynentach. Kinpo Group ma ponad 15-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji drukarek do użytku osobistego i komercyjnego.
Pierwsza drukarka XYZprinting, da Vinci 1.0, zdobyła nagrodę CES 2014 Editors 'Choice Award za najbardziej przystępny i niedrogi druk 3D. Została również uznana przez Tom's Guide Reader's Choice Award w tym samym roku.Obecnie posidają biura w Chinach, Japonii, Stanach Zjednoczonych i Europie.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów