Lista produktów producenta: Monocure

Firma Monocure Pty Ltd została założona w 1979 r. Początkowo firma Monocure produkowała atramenty na bazie unikalnego systemu żywic na bazie żywicy utwardzalnej promieniami UV.

Firma Monocure Pty Ltd została założona w 1979 r. Początkowo firma Monocure produkowała atramenty na bazie unikalnego systemu żywic na bazie żywicy utwardzalnej promieniami UV. Ta produkcja atramentów doprowadziła do opracowania niestandardowych produktów dla branży graficznej, takich jak lakiery etykietowane i arkuszowe. Nasz zespół badawczy śledzi światowe trendy i wprowadza nowe rozwiązania do Twoich drzwi. Naszym najnowszym osiągnięciem jest nasza nowa światowa żywica 3D SLA i DLP!


Stereolitografia (SLA) Drukowanie ma możliwość produkowania części z dużą szczegółowością i doskonałych wykończeń powierzchni. Systemy SLA przekształcają ciekłe tworzywa sztuczne (światłoczułe polimery epoksydowe) i kompozyty w stałe przekroje, warstwa po warstwie, aby budować bardzo dokładne trójwymiarowe części o różnych geometriach w tym samym czasie. To był naturalny postęp dla nas, aby przejść do tego obszaru i jesteśmy bardzo podekscytowani przyszłością.


Nasza utwardzona żywica ma niezwykłe właściwości, takie jak gładkość, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i jej właściwości nieżółknące. Wierzymy, że jest najlepszy na świecie! Nasze ceny są bardzo konkurencyjne, ponieważ większość surowców potrzebnych do zakupu żywic 3D luzem. Jesteśmy w czołówce technologii UV w Australii; Nasz zespół pięciu chemików badawczych i wszechstronne zakłady produkcyjne pozwalają nam w razie potrzeby pomóc. Zadzwoń pod poniższy numer, aby uzyskać pomoc telefoniczną w godzinach pracy lub napisz do nas w dowolnym momencie, a my skontaktujemy się z Tobą szybko.


Niektóre zalety drukowania 3D SLA i DLP:


Żywica utwardza ​​się wyjątkowo mocno i ma gładką powierzchnię


Szeroka gama materiałów i kolorów


Ekstremalna dokładność detalu (do 0,025 mm na warstwę, idealna na mikro części)


przezroczyste właściwości i wysoka odporność na ciepło


Produkujemy własne żywice bazowe. Oznacza to, że ceny są konkurencyjne, a wybór żywicy jest wszechstronny. Jesteśmy dumni z tego, że produkujemy wiele wyjątkowych produktów, aw niektórych przypadkach zawieranych jest umów o zachowaniu poufności z klientami, dzięki czemu produkt powstaje wyłącznie do

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów