Lista produktów producenta: Anycubic

Shenzhen Anycubic Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech integrującym badania, rozwój, produkcję i sprzedaż drukarek 3D.

Na początku 2011 roku weszliśmy na rynek drukarek 3D. Bryant, założyciel firmy Anycubic, wydał wszystkie swoje kieszonkowe na zakup drukarki 3D, zanim zdecydował się na produkcję własnej drukarki. W maju Bryant z powodzeniem wyprodukował swoją pierwszą drukarkę 3D i zebrał zespół ds. Badań i rozwoju oraz zespół sprzedaży.


15 marca 2013 r. Oficjalnie ustanowiliśmy i rozszerzyliśmy się na rynki zagraniczne, sprzedając drukarki na Amazon, AliExpress, Ebay itp.


W 2015 roku oficjalnie zmieniliśmy nazwę na Anycubic, co oznacza, że ​​mamy własny zespół "Anycubic". W tym czasie mieliśmy 130 członków i zaczęliśmy sprzedawać produkty w Alibaba.


W 2016 roku zbadaliśmy 5 modeli drukarek i sprzedaliśmy 3 z nich. Ponad 60% części jest produkowanych przez naszą fabrykę, a nasza własna płyta główna Trigorilla rejestruje patent.


Rozwijaliśmy się bardzo szybko, odkąd zaczęliśmy i jesteśmy na dobrej drodze, aby wyprodukować jedne z najlepszych drukarek 3D dla naszych klientów. Dążymy również do zapewnienia dobrego wsparcia po sprzedaży.

Więcej
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów