Drukarki 3D dla każdego
Koncentrując się na opracowywaniu wysokiej jakości przystępnych cenowo, dostępnych i łatwych w użyciu drukarek 3D i urządzeń peryferyjnych, firma XYZprinting odnotowała szybki wzrost, stając się największym na świecie producentem drukarek 3D, obejmującym ponad jedną piątą światowego rynku. Mamy biura w Europie, USA, Japoni...

Drukarki 3D dla każdego
Koncentrując się na opracowywaniu wysokiej jakości przystępnych cenowo, dostępnych i łatwych w użyciu drukarek 3D i urządzeń peryferyjnych, firma XYZprinting odnotowała szybki wzrost, stając się największym na świecie producentem drukarek 3D, obejmującym ponad jedną piątą światowego rynku. Mamy biura w Europie, USA, Japonii, Tajlandii, Chinach, Korei Południowej i na Tajwanie, a kolejne są w drodze.


8,500 inżynierów, jedna wizja
Nasz światowy zespół badawczo-rozwojowy składa się z niesamowitej siły ponad 8 500 inżynierów, pracujących niestrudzenie nad przełamywaniem barier w posiadaniu drukarki 3D. W połączeniu z fabrykami należącymi do XYZprinting, ich niezrównana wiedza pozwala nam szybko wdrażać najnowsze trendy i technologie oraz opracowywać najbardziej zaawansowane gamy produktów dla konsumentów, profesjonalnych i przemysłowych drukarek 3D na rynku, a wszystko to przy zachowaniu naszych bezkonkurencyjnych cen.

New Kinpo Group
Założona w 1973 roku, New Kinpo Group jest światowym liderem w dziedzinie globalnych rozwiązań produkcyjnych. Jej spółki angażują się w globalne usługi produkcji elektronicznej (EMS), produkcję oryginalnych projektów (ODM) oraz rozwój produktów pod własną marką. Publicznie notowane spółki w naszej grupie to Kinpo Electronics, Cal-Comp Electronics (Thailand) PCL, AcBel Polytech i XYZprinting. Oprócz produkcji szerokiej gamy kluczowych linii produktów dla liderów branży i wiodących marek, w tym produktów pamięci masowej, drukarek, elektroniki użytkowej, inteligentnych urządzeń domowych, dekoderów i zasilaczy, rozwija również własną markę produktów technologicznych, takich jak drukarki 3D, inteligentne produkty kosmetyczne i robotyka napędzana przez AI.

New Kinpo Group jest częścią Kinpo Group, globalnego konglomeratu firm produkcyjnych i technologicznych z siedzibą na Tajwanie. W oparciu o przychody, jest wiodącym dostawcą EMS w Azji Południowo-Wschodniej, a także w pierwszej dziesiątce na globalnym rynku EMS. Prowadzi działalność na całym świecie, a nasza sieć zakładów produkcyjnych znajduje się w USA, Chinach, Tajlandii, Malezji, Brazylii, Meksyku i na Filipinach.

Więcej Mniej

XYZprinting 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów