W 3DGence przekształcamy wizję szybkiego prototypowania w rzeczywistość szybkiej produkcji. Założona w 2014 roku firma jest zaangażowana w dostarczanie najbardziej wszechstronnych, elastycznych i opłacalnych rozwiązań w zakresie przemysłowego druku 3D w celu optymalizacji i usprawnienia procesów roboczych naszych klientów. Dzięki siedzibom w obu...

W 3DGence przekształcamy wizję szybkiego prototypowania w rzeczywistość szybkiej produkcji. Założona w 2014 roku firma jest zaangażowana w dostarczanie najbardziej wszechstronnych, elastycznych i opłacalnych rozwiązań w zakresie przemysłowego druku 3D w celu optymalizacji i usprawnienia procesów roboczych naszych klientów. Dzięki siedzibom w obu Amerykach i Europie, wspieranym przez globalną sieć partnerów, zapewniamy niezrównaną obsługę i zasięg naszym klientom na całym świecie.

Kształtowanie teraźniejszości, inspirowanie przyszłości

Nasze doświadczenie w branży druku 3D pozwala naszym klientom projektować teraźniejszość i inspirować przyszłe postępy. Ekosystem 3DGence został zbudowany w celu zapewnienia najwyższej wydajności, umożliwiając opracowywanie unikalnych przepływów pracy oraz zwiększanie wydajności prototypowania i produkcji. Nasza technologia obsługuje wiele etapów linii produkcyjnych, zapewniając najlepsze wyniki.

Globalny zasięg, niezrównana wiedza specjalistyczna

3DGence to zaawansowana technologicznie firma o globalnym zasięgu. Naszym technologiom i rozwiązaniom ufają wiodące organizacje lotnicze, obronne, lotnicze, morskie i lądowe w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Francji, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Czechach. Nasze korzenie w technologii druku 3D i ścisła współpraca z liderami branży przekształciły nas w dostawcę dedykowanych, kompleksowych rozwiązań i produktów high-tech.

Więcej Mniej

3DGence 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów