Sinterit to marka polskiego producenta z siedzibą w Krakowie, który specjalizuje się w produkcji drukarek SLS (Selective Laser Sintering). Marka Sinterit została w 2014 roku stworzona przez Polaków, byłych pracowników Google i ABB, którzy chcieli zrewolucjonizować rynek i stworzyć zaawansowaną, niedrogą drukarkę pracującą w technologii SLS, któr...

Sinterit to marka polskiego producenta z siedzibą w Krakowie, który specjalizuje się w produkcji drukarek SLS (Selective Laser Sintering). Marka Sinterit została w 2014 roku stworzona przez Polaków, byłych pracowników Google i ABB, którzy chcieli zrewolucjonizować rynek i stworzyć zaawansowaną, niedrogą drukarkę pracującą w technologii SLS, która wykorzystując innowacyjne rozwiązania, pozwoli na drukowanie trudnych i skomplikowanych obiektów (za jednym podejściem), z których wydrukiem nie radzą sobie najpopularniejsze drukarki 3D FDM. Dzięki temu technologia SLS dzisiaj dostępna jest także dla małych firm i projektantów. W ofercie Sinterit, obecnie znajdziesz na rynku dwa modele: drukarka 3D Sinterit Lisa i drukarka Sinterit Lisa 2 Pro. Każda drukarka Sinterit jest prosta w obsłudze i nie wymagają kalibracji, a jednocześnie posiadają wiele zaawansowanych funkcjonalności np. powtarzalność wydruków. Charakteryzują się one niezwykła szczegółowością druku i wysoką wytrzymałością wydruków. Korzystając z Sinterit Lisa możesz wykorzystywać różnego rodzaju proszki SLS, o różnych właściwościach. Drukarki Sinterit pracujące w technologii SLS cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Uzyskały one dotychczas wiele nagród, doskonale sprawdzają się dla inżynierów, przedsiębiorców i studentów uczelni wyższych.

Drukarki SLS Sinterit

Technologia SLS wykorzystywane przez firmę Sinterit to selektywne spiekanie laserem cząsteczek sproszkowanego termoplastycznego polimeru i łączenie go w kolejne warstwy. To jedna z popularniejszych metod szybkiego prototypowania, pozwala ona na tworzenie skomplikowanych, precyzyjnych elementów w stosunkowo krótkim czasie i z dużą precyzją. Metoda ta sprawdza się również w małoseryjnej produkcji. Dzięki wykorzystaniu proszku, który wypełnia całą komorę, w przypadku skomplikowanych wydruków, podpory są zbędne. Każda drukarka Sinterit znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu do tworzenia prototypów oraz części zamiennych. Nasz sklep zapewnia szybką realizację zamówień.

Więcej Mniej

Sinterit 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów