Sinterit to polski producent z siedzibą w Krakowie, który specjalizuje się w produkcji drukarek SLS (Selective Laser Sintering).
Marka Sinterit została w 2014 roku stworzona przez Polaków, byłych pracowników Google i ABB, którzy chcieli zrewolucjonizować rynek i stworzyć zaawansowaną, niedrogą drukarkę pracującą w technologii SLS, która pozwoli...

Sinterit to polski producent z siedzibą w Krakowie, który specjalizuje się w produkcji drukarek SLS (Selective Laser Sintering).
Marka Sinterit została w 2014 roku stworzona przez Polaków, byłych pracowników Google i ABB, którzy chcieli zrewolucjonizować rynek i stworzyć zaawansowaną, niedrogą drukarkę pracującą w technologii SLS, która pozwoli na drukowanie trudnych i skomplikowanych obiektów (za jednym podejściem), z których wydrukiem nie radzą sobie najpopularniejsze drukarki 3D FDM. Dzięki temu technologia SLS dzisiaj dostępna jest także dla małych firm i projektantów. Obecnie na rynku dostępne są dwa modele: drukarka 3D Sinterit Lisa i drukarka Sinterit Lisa 2 Pro. Drukarki Sinterit cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Uzyskały one dotychczas wiele nagród.

Drukarki SLS Sinterit

Technologia SLS wykorzystywane przez firmę Sinterit to selektywne spiekanie laserem cząsteczek sproszkowanego termoplastycznego polimeru i łączenie go w kolejne warstwy. To jedna z popularniejszych metod szybkiego prototypowania, pozwala ona na tworzenie skomplikowanych, precyzyjnych elementów w stosunkowo krótkim czasie i z dużą precyzją. Metoda ta sprawdza się również w małoseryjnej produkcji. Znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu do tworzenia prototypów oraz części zamiennych.

Więcej Mniej

Drukarki 3D Sinterit 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów