MODUŁ DRUKUJĄCY Ultimaker BB (PRINT CORE BB) 0,4mm

539,00 zł brutto
438,21 zł netto

Producent: Zortrax

Zortrax

Moduł drukujący (Print Core / Support Core), wersja BB.

 

Profesjonalne drukowanie 3D właśnie stało się bardziej dostępne. Print Core to zintegrowany moduł drukujący dodrukarki Ultimaker 3. W jednej obudowie umieszczona jest dysza, blok grzejny z podwójną barierą cieplną, grzałka, czujnik temperatury, chłodnica oraz elektronika sterująca. Moduł ten to nowa jakość w druku 3D – zoptymalizowany do konkretnych materiałów jest jednocześnie bardzo prosty do wymiany w drukarce. Dzięki temu mamy możliwość szybkiej zmiany modułu na inny, lepiej dopasowany do danego filamentu.

 

UNIKALNE CECHY

 

Dopasowanie do materiału. Specjalnie wyprofilowane wnętrze dyszy, dopasowane do konkretnego materiału abyzapewnić jak najlepsze drukowanie. Różne moduły do materiałów budulcowych i do wodorozpuszczalnego materiału podporowego.

Prosta wymiana. Konstrukcja umożliwiająca bardzo szybką i prostą wymianę modułu na inny model, dopasowany do konkretnego filamentu / kombinacji filamentów z jakich chcemy drukować. Można też (zalecane) stosować osobne moduły do każdego rodzaju filamentu – dzięki temu unikamy czasochłonnego czyszczenia dyszy po zmianie materiału np. z ABS na PLA.

Więcej materiałów. Moduły dostosowane są do drukowania min. z nylonu, PLA, ABS, CPE i PVA. Wkrótce także profile dla CPE+, PC i TPU 95A oraz osobny do materiału podporowego (BB).

Dokładniejsza kontrola temperatury. Zintegrowana konstrukcja pozwala na bardzo dokładną kontrolę temperatury drukowania.

Niezawodny i trwały. Lepsze efekty drukowania dzięki silikonowej osłonie wnętrza głowicy która zabezpiecza przed wyciekami filamentu.

Moduł drukujący Print Core / Build Core

Wersja BB– do materiałów budulcowych

Przystosowany do PVA

Średnica dyszy 0,4 mm