BAMBU LAB X1 - CARBON

5 695,00 zł brutto
4 630,08 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

BAMBU LAB X1 - CARBON

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Bambu Lab X1 Carbon  Drukarka 3D

Drukarka Bambu Lab X1 Carbon 3D to doskonałe narzędzie dla początkujących twórców, artystów i inżynierów. Dzięki najnowocześniejszej technologii i eleganckiemu wzornictwu ta drukarka zapewnia niezrównaną precyzję, szybkość i wszechstronność. Wyposażona w wysokiej jakości ramę z włókna węglowego, drukarka 3D Bambu Lab X1 Carbon bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi Twoimi potrzebami związanymi z drukowaniem. Niezależnie od tego, czy drukujesz skomplikowane modele, formy czy prototypy, ta drukarka za każdym razem zapewnia wspaniałe rezultaty.

Co więcej, ta drukarka 3D ma dużą objętość konstrukcyjną 256 x 256 x 256 mm, co pozwala łatwo tworzyć większe, bardziej złożone obiekty. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak kontrola pierwszej warstwy AI, wykrywanie spaghetti i automatyczne poziomowanie stołu, drukarka Bambu Lab X1 Carbon 3D przenosi Twoje wrażenia z drukowania na wyższy poziom.

Zaprojektowany z myślą o prędkości — 500 mm/s

Drukarka 3D Bambu Lab X1 Carbon słynie z imponującej szybkości i wydajności. Pomimo dużej objętości roboczej i wyjątkowej dokładności, ta drukarka może wykonywać wydruki w ułamku czasu, jaki zajmują inne drukarki tej klasy.

Zaawansowane materiały wspomagają zaawansowane projekty

Bambu Lab X1 Carbon, wyposażony w dodatkowe chłodzenie i utwardzoną dyszę oraz nawęglany napęd, odblokowuje szerszy wybór materiałów, w tym PA, PC, PET i TPU, i specjalizuje się w polimerach wzmocnionych włóknem węglowym i szklanym. Pozwala to na większą elastyczność w zakresie typów projektów, które można tworzyć.

Zaawansowane części do zaawansowanych materiałów:

Całkowicie metalowy hotend: 300°C
Dysza ze stali hartowanej: 50HRC
Wylęgarnia: 120°C
Temperatura komory: 60°C
Wentylator chłodzący część pomocniczą: 12W


Podwójne automatyczne poziomowanie stołu dla podwójnie gwarantowanych wydruków

Bambu Lab X1 wykorzystuje dwa zestawy niezależnych czujników i algorytm do pomiaru wysokości dyszy względem łóżka. Lidar i analogowe czujniki siły sprawdzają się krzyżowo pod kątem dodatkowej warstwy redundancji w poziomowaniu łóżka.

Ewolucja napędzana sztuczną inteligencją

Bambu Micro Lidar zapewnia precyzję na poziomie mikrometrów w druku 3D. System sprawdza wysokość dyszy, kalibruje przepływ i skanuje pierwszą warstwę, więc możliwości są nieograniczone.

Funkcje sztucznej inteligencji:

Sztuczna inteligencja sprawdziła pierwszą warstwę: Masz dość czekania na tę pierwszą warstwę? Bambu Lab X1 Cię wspiera. Czujnik lidar może sprawdzić twoją pierwszą warstwę, abyś mógł wrócić do robienia… czegokolwiek innego.
Wykrywanie spaghetti: nasza sztuczna inteligencja wypatruje potworów spaghetti, więc możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja drukarka jest bezpieczna przed tą plagą. Awaria spaghetti jest wykrywana z pewnością 86%.

Wymiary 389 mm x 389 mm x 457 mm
Waga 14.13
Obszar roboczy 256 mm x 256 mm x 256 mm
Średnica filamentu 1.75mm
Zakres temperatury pracy dyszy 300 ºC
Temperatura platformy 110 ºC
Grzana komora Tak
Zasilanie AC: 100 V240 V (50-60 Hz)
Pobór mocy 1000W

Recenzje