CR-M4

4 999,00 zł brutto
4 064,23 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

CR-M4

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: CREALITY 3D

CREALITY 3D

Większa objętość druku

Dzięki ogromnej objętości 450 × 450 × 470 mm CR-M4 jest prawdziwym koniem pociągowym do tworzenia dużych lub naturalnej wielkości modeli z mniejszą ilością przetwarzania końcowego. Większy wolumen pozwala również na wydrukowanie większej liczby małych modeli za jednym razem, dzięki czemu proces drukowania jest bardziej wydajny.

Podwójne szyny liniowe osi Y

2 precyzyjne szyny liniowe obrabiane CNC optymalizują przekładnię osi Y, która napędzana mocnym i precyzyjnym silnikiem działa dokładnie i płynnie. Wykonane ze stali łożyskowej szyny są odporne na zużycie, otarcia i duże obciążenia. O wiele bardziej niezawodne i trwałe niż szyny V-slot.

Mniej chybotania dzięki sztywnej osi Z

Wraz z 2 prętami nośnymi tworzy się sztywny trójkąt, który stabilizuje górną ramę. Każda oś Z jest napędzana przez niezależny silnik, co zapewnia płynny ruch. Teraz jakość wysokich modeli jest zapewniona od dołu do góry.

Podniesiona poprzeczka specyfikacji ekstrudera

Całkowicie metalowy ekstruder bezpośredni „Sprite” z podwójną przekładnią, zapewniający mocną i jednolitą siłę wytłaczania 80N. Świetne do wytłaczania elastycznych włókien, takich jak TPU.

Hotend o wysokim przepływie

Ulepszona dysza o wysokim przepływie plus wkład grzejny 50 W, całkowicie stopiony żarnik wysokotemperaturowy w temperaturze 300 ° C dla płynnego podawania. Wymienne z dyszą 0,6 0,8 mm.

Dedykowane chłodzenie modelu

Samodzielny wentylator 4020 kieruje silny wiatr, aby schłodzić świeżo wydrukowaną sekcję. Pozwól modelowi stwardnieć szybciej , aby mniej opadał lub wypaczał się.

Więcej sposobów drukowania

Drukuj przez dysk USB, kabel Type-C, kabel RJ45 lub Wi-Fi. Drukarka jest wyposażona w funkcje drukowania w sieci LAN i w chmurze, dzięki czemu użytkownicy mogą błyskawicznie założyć farmę druku 3D do produkcji masowej.

Powierzchnia robocza ze stali sprężynowej PC

4-warstwowa platforma konstrukcyjna. Powłoka PC zapewnia silną przyczepność. Giętka blacha ze stali sprężynowej jest łatwa do usunięcia w dużych modelach i nie odkształca się po długotrwałym użytkowaniu. Magnetyczna podstawa i dwa kołki umożliwiają szybkie zatrzaśnięcie. A aluminiowy podgrzewany stół o wymiarach 470 x 470 mm nagrzeje się do temperatury 60°C w ciągu 160 s*

* Dane z Creality Lab

Kolorowy ekran z uproszczonym interfejsem użytkownika

Kolorowy ekran o przekątnej 4,3 cala oferuje proste i responsywne sterowanie dotykowe, obsługujące podgląd modelu i regulację PID temperatury. Przekroczy limit czasu po 5 minutach braku dalszej aktywności. Co więcej, możesz włączyć energooszczędny tryb uśpienia.

Przemysłowy zasilacz sterujący 800 W

Dostosowujący się do napięć 100-240 V na całym świecie, adapter 800 W zapewnia ponad 90% wydajność i niewielki upływ ciepła. Filtruje wahania napięcia i zakłócenia elektromagnetyczne oraz chroni przed zwarciem, przeciążeniem, przepięciem i przegrzaniem. Możesz mieć pewność dzięki bezpiecznej i stabilnej szczytowej wydajności.

Oryginalne 25-punktowe automatyczne poziomowanie

W pełni automatyczne poziomowanie za pomocą CR Touch poprzez sondowanie 25 punktów i przesunięcie osi Z z dokładnością do 0,05 mm w celu szybkiej kalibracji odległości między dyszą a powierzchnią konstrukcyjną.

Wymiary Opakowania 790 mm x 760 mm x 300 mm
Wymiary 655 mm x 700 mm x 865 mm
Waga 22.48 kg
Waga z opakowaniem 28.3 kg
Grubość warstwy 0.05 - 0.35 mm
Średnica filamentu 1.75 mm
Zakres temperatury pracy dyszy 300 ºC
Powierzchnia stołu roboczego 450 mm x 450 mm x 470 mm
Temperatura platformy 100 ºC
Kalibracja platformy roboczej Automatyczna - CRTouch
Zasilanie AC: 100 V240 V (50-60 Hz)
Pobór mocy 800 W

Recenzje