Sermoon D3

10 793,25 zł brutto
8 775,00 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Sermoon D3

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: CREALITY 3D

CREALITY 3D

Stabilność klasy przemysłowej

Solidna rama z grubymi metalowymi płytami i 4 pionowymi aluminiowymi profilami. Wszystkie osie X, Y i Z są wspomagane wałami liniowymi ze stali nierdzewnej o twardości 60 HRC. Drukarka dobrze wytrzymuje siłę bezwładności poruszającej się głowicy drukującej. Zintegrowany system osi X/Y jest obrabiany CNC z dokładnością do 0,01 mm, co zapewnia bezproblemowe dopasowanie. Precyzyjne silniki o wysokim momencie obrotowym oraz wytrzymałe paski rozrządu i koła pasowe dodatkowo zmniejszają błędy mechaniczne i zwiększają dokładność.

14 filamentów do wyboru

Filamenty zwykłe: PLA, PLA-Wood, PETG, PET
Filamenty o wysokiej wytrzymałości: ABS, PA66, ASA, PC, Pc-ABS
Filamenty elastyczne: TPU95A, TPC
Filamenty odporne na zużycie: PLA-CF, Pa66-CF, PET-CF
* Uwaga: W przypadku elastycznego filamentu należy zainstalować zapasowy uchwyt szpuli filamentu na górze drukarki i używać go.

Niezawodne wytłaczanie w temperaturze 300 °C

Dwubiegowa wytłaczarka z napędem bezpośrednim „Sprite” zapewnia dużą siłę wytłaczania i cofania. Wewnętrznie polerowana dysza ze stopu miedzi i bimetalowa przekładka termiczna działają płynnie w długotrwałej wysokiej temperaturze z mniejszym pełzaniem ciepła. I ma dwa duże wentylatory chłodzące 5015.

Duży, ale także delikatny

Sermoon D3 oferuje dużą przestrzeń roboczą 300 x 250 x 300 mm. Tymczasem ta stabilna i dokładna maszyna tworzy zapierające dech w piersiach delikatne wydruki z dokładnością do 0,1 mm, z prawie niewidoczną teksturą prawnika.

Do 5 razy większa prędkość drukowania

Zaawansowany układ sterownika silnika krokowego umożliwia mikrokroki 1/256, zapewniając płynne drukowanie z nawet 5-krotną prędkością. Zdolność produkcyjna wzrośnie kilkukrotnie w danym okresie.

Połączony dla inteligentniejszego sposobu pracy

Zdalne drukowanie: Po podłączeniu drukarki przez port WIFI lub RJ45 Ethernet do sieci LAN lub Internetu, użytkownicy mogą drukować z komputera lub telefonu za pomocą oprogramowania Creality Print z aplikacji Creality Cloud.

Zdalny monitoring: Dzięki wbudowanej kamerze internetowej użytkownicy mogą monitorować postęp drukowania w czasie rzeczywistym w Creality Cloud. Dopuszczalny jest również tryb poklatkowy.

Mniej pęknięć z zawartym ciepłem

Stół grzewczy z regulacją temperatury do 110°C dobrze komponuje się z obudową utrzymującą ciepło. Wydruk ma teraz równą i gorącą atmosferę otaczającą, wolną od przepływu powietrza z otoczenia, dzięki czemu mniej pęka i zawija się krawędzie.

*Uwaga: Obudowa jest przeznaczona do druku z ASA, PA, ABS i innymi filamentami o wysokiej temperaturze topnienia. W przypadku zwykłych filamentów, takich jak PLA i TPU, usuń go podczas drukowania.

Rozważne funkcje bezpieczeństwa

2 wbudowane filtry powietrza HEPA oczyszczą cząsteczki PM0,3 i toksyczne związki powstające podczas drukowania z ABS i innymi filamentami. Gdy drzwiczki zostaną otwarte podczas drukowania, drukarka wyśle ​​alarm, zatrzyma się i szybko ostygnie, aby zapobiec oparzeniom lub przyszczypnięciom.

Wymiary Opakowania 695 x 670 x 700 mm
Wymiary 553 x 578 x 656 mm
Waga 45
Waga z opakowaniem 50
Obszar roboczy 300 x 250 x 300 mm
Grubość warstwy 0.1-0.4 mm
Średnica filamentu 1.75 mm
Zakres temperatury pracy dyszy do 300 °C
Temperatura platformy do 110° C
Kalibracja platformy roboczej Automatyczna CR-Touvh

Recenzje