Sinterit Platform

1 695,00 zł brutto
1 378,05 zł netto

Producent: Sinterit

Sinterit

ERGONOMICZNY
Miej na uwadze swoje zdrowie podczas pracy

Platforma Sinterit została zaprojektowana z myślą o ergonomii i zaleceniach zdrowotnych, aby dostosować platformę wysoko do właściwej pozycji stojącej operatora, dbać o zdrowie użytkownika, a jednocześnie maksymalizować siły chwytania człowieka.

RUCHOMY
Zawsze na właściwym miejscu

Platforma Sinterit gwarantuje łatwe przemieszczanie drukarki zawsze wtedy, gdy jest to potrzebne. Używaj go podczas odkurzania, prac serwisowych lub po prostu do wymiany maszyny w wygodny i bezpieczny sposób. Gumowe kółka z blokadą pomogą zabezpieczyć drukarkę podczas wszelkich prac konserwacyjnych.

WYGODNY
Ułatw sobie pracę

Umieszczenie maszyny na odpowiedniej wysokości pozwoli na dotarcie do każdego zakamarka i szczeliny drukarki. Masz łatwy i pełny dostęp np. podczas procesu odpylania, w tym odkurzania i czyszczenia szczoteczką.

Dostępne dwie wysokości nóg
Platforma Sinterit ma unikalną wysokość, która nie jest dostępna na rynku. Niezbędne jest utrzymanie prawidłowej pozycji ciała podczas drukowania.

Każda platforma jest dostępna z dwoma zestawami nóg o różnej wysokości, dzięki czemu można ją łatwo dostosować do obu drukarek Sinterit.

Specification

Product features
Dimensions 550 x 740 mm (21.6 x 29 in)
2 leg heights 240 / 440 mm (9.4 / 17.3 in)
Total weight 25 kg (55 lbs)
Max. load capacity 100 kg (220 lbs)
Wheels 50 mm rubber wheels with brakes
Material Powder-coated steel

Recenzje