Raise3D E2 CF

22 667,67 zł brutto
18 429,00 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Raise3D E2 CF

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: Raise 3D

Raise 3D

Raise3D E2CF
Oparta na wielokrotnie nagradzanej drukarce 3D E2, drukarka E2CF została zaprojektowana do drukowania z materiałów wzmocnionych włóknem i jest zoptymalizowana pod kątem włókna węglowego. E2CF spełnia potrzeby wielu branż, w tym motoryzacyjnej, lotniczej i opieki zdrowotnej, które muszą produkować części o wysokim stosunku wytrzymałości do masy i zapewniać stałą wysoką wydajność podczas długotrwałych operacji.

Oprócz posiadania najbardziej wszechstronnego ekosystemu w branży, w tym oprogramowania ideaMaker i platformy zarządzania drukiem RaiseCloud, a także najbardziej uznanych funkcji E2, takich jak technologia IDEX, elastyczna płyta robocza, funkcja drukowania wznawiania, czujniki drzwi i tryb oszczędzania energii, E2CF jest wyposażony w:

Dwubiegowy system wytłaczania:

Z dwukrotnie większą siłą chwytania w porównaniu do E2 i zbudowany z utwardzonych komponentów, które są specjalnie zoptymalizowane pod kątem zwiększonego zużycia, które występuje podczas drukowania z filamentami wzmocnionymi włóknami.

Dysza i system podawania o wysokiej trwałości:

Ekstruder i dysze są funkcjonalnie i mechanicznie ulepszone pod kątem długotrwałego użytkowania, co pozwala na ponad 1000 godzin drukowania z filamentem Raise3D Industrial PA12 CF.

Wolnostojące dryboxy:

Aby zapewnić stabilny proces drukowania, E2CF jest wyposażony w dwa wolnostojące, szczelne, suche pudełka opracowane przez Raise3D, aby radzić sobie z wysoką absorpcją wody przez nylonowe i wzmocnione włóknami filamenty. Te suche pudełka są przymocowane do drukarki, co pozwala na przechowywanie materiałów w warunkach minimalnej wilgotności podczas drukowania.

Nowy, wspomagany proces automatycznego poziomowania stołu dla filamentów wzmocnionych włóknem:

Wyposażony w precyzyjny czujnik optyczny o zwiększonej dokładności kalibracji wysokości dyszy, zapewniający lepszą przyczepność pierwszej warstwy i wydajność drukowania.

Technologia druku FDM
Wymiary 607xx596x465
Waga 32.4 kg
Waga z opakowaniem 36.7 kg
Obszar roboczy 330x240x240 / 295x240x240
Grubość warstwy 0.1 - 0.25 mm
Średnica filamentu 1.75mm
Średnica głowicy drukującej 0.4 mm
Zakres temperatury pracy dyszy 300
Liczba głowic 2
Temperatura platformy 110
Gwarancja 12 miesięcy

Recenzje