Wematter Gravity SLS 3D

Producent: Wematter

Wematter

Zaawansowana technologia SLS w przyjaznym dla użytkownika formacie.

Po raz pierwszy pojawił się system SLS odpowiedni dla mas. Drukarki 3D Wematter Gravity SLS posiadają oznaczenie CE do użytku w biurze, szpitalu, laboratorium lub warsztacie.

Oznacza to, że nie ma potrzeby zatrudniania wyspecjalizowanego personelu, inwestycji w infrastrukturę, a co najważniejsze, nie ma skomplikowanej obsługi proszku. Wyobraź sobie, że potrzebujesz tylko połączenia z Internetem i normalnego gniazdka elektrycznego, a instalacja odbywa się w mgnieniu oka. Po raz pierwszy w historii druku 3D nie ma potrzeby zasilania trójfazowego o mocy 7 kW, dedykowanego agregatu chłodniczego, skomplikowanej wentylacji ani wyciągu.

Duża objętość kompilacji

300 x 300 x 300 mm

Zalety systemu

Mocny i elastyczny

Części drukowane SLS 3D o właściwościach mechanicznych tak silnych jak formowanie wtryskowe, bez potrzeby stosowania konstrukcji nośnej.

Opatentowany system proszkowy

Wematter Gravity można łatwo uzupełnić dzięki naszemu opatentowanemu opakowaniu proszku. Proszek jest poddawany recyklingowi i przechowywany w Gravity do następnego wydruku.

Pracuj zdalnie

Rozpocznij zadania drukowania, monitoruj i śledź proces z telefonu, laptopa lub tabletu za pomocą platformy IoT firmy Wematter.

Łatwa obsługa dla każdego

Intuicyjne oprogramowanie i wskazówki dotyczące maszyn z ergonomicznymi rozwiązaniami dla efektywnego procesu drukowania.

Nigdy więcej planów serwisowych

Połączona z chmurą, nowatorska maszyna stworzona z myślą o zrównoważonym wynajmie długoterminowym. Autodiagnoza i rozwiązywanie problemów za pośrednictwem chmury.

Prosty plug & play

Łatwy w instalacji ekosystem z certyfikatem CE, który można uruchomić w niecałą godzinę od dostawy. Wszystko czego potrzebujesz to standardowe gniazdko elektryczne do produkcji AM.

Specyfikacje Gravity SLS

Objętość kompilacji: do 300 x 300 x 300 mm
Dokładność: 0,1 mm
Ślad: mniej niż 1 metr kwadratowy
Wymiary maszyny: 170 x 75 x 60 cm
Technologia druku: stapianie łoża proszkowego > selektywne spiekanie laserowe
Prędkość: 12 mm na godzinę
Waga: 310 kg
Połączenia: Zasilanie 230 V, 50-60 Hz / Ethernet 1 Gigabit

Wymiary 170 x 75 x 60 cm
Waga 310 kg
Obszar roboczy 300 x 300 x300 mm
Rozdzielczość druku 0.1 mm
Zasilanie Power 230 V, 50-60 Hz / Ethernet 1 Gigabit

Recenzje