Sindoh 3DWOX 1X

14 716,33 zł brutto
11 964,49 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Sindoh 3DWOX 1X

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: Sindoh

Sindoh

Sindoh 3DWOX 1X: wygodny, prosty, intuicyjny


Sindoh 3DWOX 1X to wygodna drukarka 3D FDM (Fused Deposition Modeling), która jest szczególnie polecana dla początkujących ze względu na łatwą obsługę. Urządzenie jest drukarką 3D z pojedynczym ekstruderem, która posiada otwarty system materiałowy. Można przetwarzać różne materiały, takie jak ABS, elastyczne włókna i oczywiście PLA. 3DWOX 1X ma również otwarte ustawienie materiału, które umożliwia drukowanie na materiałach innych firm. Południowokoreański producent znany jest z prostych drukarek wielofunkcyjnych i drukarek 3D, które znacznie upraszczają przepływ pracy.

Łatwa obsługa Sindoh 3DWOX 1X


Sindoh 3DWOX 1X może być sterowany za pomocą prostych kaset, jak zwykle u producenta. Te opcjonalne kasety automatycznie ładują i rozładowują filament. Oczywiście 3DWOX 1X obsługuje również system materiałów otwartych. Własne kartridże Sindoh nie są obowiązkowe, ale ułatwiają proces drukowania.

Za pośrednictwem zintegrowanej kamery internetowej stan drukowania można sprawdzić przez sieć. Wydruki można łatwo i bezproblemowo usuwać ze stołu drukarskiego dzięki elastycznej, magnetycznej płycie drukarskiej. Kalibracja stołu roboczego (poziomowanie Z) odbywa się automatycznie (nazywana również „Aktywnym poziomowaniem stołu”).

Dodatkowo drukarka posiada integrację z Alexa. 3DWOX 1X może zapewnić wskazówki głosowe, które pomogą Ci w całym procesie drukowania, od raportowania błędów po metody rozwiązywania problemów. Co więcej, 3DWOX 1X umożliwia korzystanie z funkcji Alexa. Jeśli włączysz Alexę w menu „Chmura” i połączysz z nią Alexa Echo, możesz porozmawiać z 3DWOX 1X, aby się komunikować.

Niski poziom hałasu i brak uciążliwego zapachu


Przy poziomie hałasu poniżej 40 dB(A) 3DWOX 1X jest jednym z najcichszych w swojej klasie. Dzięki kilku filtrom HEPA z tyłu drukarki drobne cząstki i kurz można usunąć z powietrza wylotowego. Dzięki temu podczas drukowania możesz pracować w tym samym pomieszczeniu bez żadnych problemów i bez nieprzyjemnych zapachów i hałasu.

Wymiary 454 x 468 x 571 mm
Waga 23 kg
Obszar roboczy 228 x 200 x 300 mm
Średnica filamentu 1,75mm

Recenzje