CREALITY LASER FALCON ENGRAVER-10W

2 269,00 zł brutto
1 844,72 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

CREALITY LASER FALCON ENGRAVER-10W

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: CREALITY 3D

CREALITY 3D

W porównaniu z CR-Laser Falcon 5W, najnowszy CR-Laser Falcon 10W charakteryzuje się lepszą wydajnością grawerowania i cięcia. Dzięki zaawansowanej technologii LD+FAC+C-Lens kompresuje ogniskową do zaledwie 0,06 mm. Przekłada się to na ostre i głębokie krawędzie, a także czyste grawery.

Ulepszone grawerowanie i cięcie


Ulepszony układ 6 soczewek kompresuje plamkę ogniskową do zaledwie 0,06 mm. Zapewnia więcej szczegółów w grawerowaniu. Zarówno cięcie, jak i grawerowanie są teraz mocniejsze dzięki ulepszonemu laserowi o mocy 10 W, który ułatwia cięcie grubszych materiałów. Jednym przejściem może przeciąć deskę drewnianą o grubości 12 mm i grawerować wzory na przedmiotach tak twardych jak stal nierdzewna.

Realizuj zadania przy mniejszym wysiłku


CR-Laser Falcon pozbywa się kłopotów z wieloma przyciskami sterującymi. Grawer laserowy można obsługiwać online i offline. W trybie offline użytkownicy mogą importować plik za pomocą karty TF i obsługiwać wycinarkę laserową za pomocą jednego przycisku, czyli podglądu, uruchamiania, wstrzymywania lub zatrzymywania grawerowania i cięcia. Idealne dla użytkowników, którzy mogą używać go w pomieszczeniach, na zewnątrz lub gdziekolwiek chcą, bez konieczności podłączania do komputera. Co więcej, 60% komponentów ma charakter modułowy, co ułatwia i przyspiesza montaż.

Większy i kompatybilny z różnymi materiałami


Dzięki obszarowi roboczemu o wymiarach 400 x 415 pozwala użytkownikom przetwarzać większy kawałek materiału na raz. Dzięki zwiększeniu wytrzymałości Falcon może być stosowany na różnych materiałach. Materiały elastyczne: papier, tkanina, skóra, tkaniny itp. Materiały o średniej twardości: drewno, bambus, akryl, ceramika itp. Materiały o dużej twardości: stal nierdzewna matowa, powierzchnia metalu malowanego, powierzchnia anodowana, powierzchnia ciemnego metalu itp.

Przyjazny dla użytkownika projekt


Wbudowana poziomica do poziomowania korpusu maszyny grawerującej w celu uzyskania idealnej konsystencji grawerowania. Wielopoziomowy stały blok ostrości, który pomaga znaleźć odpowiednią odległość ogniskowania dla różnych głębokości materiałów bez pomiaru. Skala pomiarowa na profilach osi umożliwia szybkie zlokalizowanie pozycji grawerowania i określenie rozmiaru grawerowanego obiektu.

Wymiary drukarki bez szpuli 586 x 632 x 198 mm
Waga 3,2 kg
Obszar roboczy 400 x 415 mm

Recenzje