Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Nasz sklep internetowy spełnia także założenia Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

XYZ Printing da Vinci Junior 2.0 Mix

2 549,00 zł brutto
2 072,36 zł netto

Producent: XYZPRINTING

Połącz dwa filamenty PLA o dowolnym kolorze za pomocą nowego, podwójnego podajnika extrudera z da vinci junior 2.0!

XYZPRINTING

JEDNA DYSZA, DWA KOLORY

Da Vinci Jr. 2.0 Mix to nasza pierwsza drukarka, która pozwala drukować w kolorze gradientu! Połącz dwa filamenty PLA dowolnego koloru, używając nowego podwójnego podajnika z pojedynczym modułem wytłaczarki, aby utworzyć wydruk, który stopniowo zmienia się z jednego koloru na inny. 

WIELE MOŻLIWOŚCI

Da Vinci Jr. 2.0 Mix pozwala wybrać jeden z dwóch trybów XYZware. Tryb Multicolour umożliwia drukowanie w dwóch różnych kolorach bloków z różnych źródeł plików, natomiast tryb Mixer pozwala dzielić bloki kolorów w jednym pliku wydruku w zależności od wysokości wydruku - każdy blok zawiera pojedynczy kolor lub zestaw stopniowanych bloków kolorów. 

PEŁNA KONTROLA

  • Drukowanie bezpośrednio z komputera w sieci lokalnej.
  • Użyj aplikacji XYZgallery, aby drukować bezpośrednio z urządzeń z Androidem i Apple.
  • Wbudowana karta SD ułatwia drukowanie.

WYDRUK PLA

Wszystkie szpule włókien XYZprinting PLA są wykonane z biodegradowalnego plastiku, który nadaje się do recyklingu i jest przyjazny dla środowiska! Dzięki swojej niewielkiej konstrukcji, ta drukarka 3D zapewnia, że ​​nic nie marnuje.

AUTOMATYCZNA KALIBRACJA

Da Vinci Jr. 2.0 Mix wykorzystuje intuicyjny 9-punktowy system detekcji kalibracji, który dokładnie określa odległość między wytłaczarką a łóżkiem drukującym. Gwarantuje to, że można rozpocząć drukowanie od razu w jak najlepszej jakości.
Wymiary420 x 430 x 380 mm
Waga17 kg
Obszar roboczy150 x 150 x 150 mm
Rodzaj filamentówPLA