XYZ Printing da Vinci Color

11 888,00 zł brutto
9 665,04 zł netto

Producent: XYZPRINTING

da Vinci Color to pierwsza drukarka 3D FDM z technologią true color, która została osiągnięta dzięki kombinacji technologii drukowania atramentowego i druku 3D. Używając technologii do drukarek strumieniowych CMYK, kropelki atramentu przyłączają się do filamentu, pozwalając na tworzenie wydruków o różnych kolorach.

XYZPRINTING

PRZEDSTAW WIĘCEJ

da Vinci to pierwsza drukarka 3D FDM z technologią FDM z technologią true color, która została osiągnięta dzięki kombinacji technologii drukowania atramentowego i druku 3D. Używając technologii do drukarek strumieniowych CMYK, kropelki atramentu przyłączają się do włókna PLA pochłaniającego barwy, pozwalając na tworzenie wydruków o różnych kolorach.

MILIONY KOLORÓW

da Vinici Color pozwala na wydruk modeli w technologii true color.

NOWY MATERIAŁ

Nowy materiał XYZprinting - CPLA (Color PLA) pozwala na absorpcję kropli atramentowych, co sprawia, że ​​da Vinci Color może wydrukować kolorowe wydruki. Oszczędność CPLA jest również większa niż zwykła PLA, doskonała do oprzyrządowania, przyczepności i odporności na uderzenia. To wszechstronność daje użytkownikom twórczą wolność włączania materiału do dowolnej liczby projektów.

ŁATWA OBSŁUGA

da Vinci Color daje wszystkim użytkownikom kontrolę w zasięgu ręki za pomocą łatwego w obsłudze kolorowego ekranu dotykowego, w którym użytkownicy mogą sterować funkcjami, takimi jak automatyczna korekta platformy i łączyć się z domową siecią bezprzewodową. da Vinci ma wiele czujników, które wskazują na wykrycie złamania materiału podczas procesu drukowania, co pozwala użytkownikom na zatrzymanie i ponowne uruchomienie drukowania bez marnowania czasu.
Technologia druku Color texture Inkjet printing 3D structure FFF
Wymiary 600 x 581 x 640 mm
Waga 32kg
Waga z opakowaniem 43kg
Obszar roboczy 200 x 200 x 150 mm
Grubość warstwy 100 mikronów
Rodzaj filamentów 3D Color-inkjet PLA / PLA / Tough PLA / PETG
Średnica filamentu 1,75
Średnica głowicy drukującej 0,4
Kalibracja platformy roboczej Automatyczna
Dokładność pozycjonowania XYZ X / Y 12,5 mikrona Z 4 mikrona
Rozdzielczość druku 100-400 mikronów (0,1-0,4 mm)

Recenzje