XYZ Printing Nobel Superfine

12 900,00 zł brutto
10 487,80 zł netto

Producent: XYZPRINTING

Najwyższa szybkość i rozdzielczość w przystępnej cenie. 

XYZPRINTING

Diabeł tkwi w szczegółach

Nobel Superfine to drukarka 3D, która ma rozdzielczość osi Z równą 25 mikrometrów, a czas budowy wynosi zaledwie 2,8cm / godz. Umożliwia użytkownikom drukowanie bardziej skomplikowanych projektów w szybszym tempie.

Przekraczaj granice druku 3D

Nobel Superfine jest kompatybilny z różnymi materiałami żywicznymi, od żywic akrylowych po żywice odlewnicze, które są idealne dla branży biżuterii i stomatologii. Dzięki większemu wyborowi materiałów eksperci  będą bardziej wszechstronni w swoich modelach.

Szeroki zakres wsparcia oprogramowania


Aby zapewnić, że obiekty mogą być drukowane z dokładnością i integralnością, XYZware_Nobel oferuje potężny algorytm automatycznego tworzenia struktur wsparcia.

Użytkownicy mogą również przesyłać pliki .STL do drukowania za pośrednictwem łączności bezprzewodowej, zapewniając dodatkową wygodę, aby szybciej rozpocząć realizację projektów.

Najbardziej przystępna cenowo drukarka 3D o wysokiej rozdzielczości dostępna na rynku


Drukarka XYZprinting Nobel Superfine to najtańsza drukarka 3D o wysokiej rozdzielczości oferująca dużą szybkość, niezrównaną precyzję i kompatybilność z różnymi materiałami żywicznymi. Jej jakość i przystępna cena zapewnią wspaniałe wrażenia 3D.

Technologia druku DLP
Wymiary Opakowania 50 x 39.5 x 58 cm
Wymiary 29 x 35.7 x 42.7 cm
Waga 11kg
Waga z opakowaniem 14kg
Obszar roboczy 6.4 x 4 x 12 cm
Grubość warstwy 0,025 mm
Rodzaj filamentów Photopolymer resin
Zakres pracy 6.4 x 4 x 12 cm
Rozdzielczość XY 50 microns

Recenzje