Flashforge Inventor

5 400,00 zł brutto
4 390,24 zł netto

Producent: FlashForge

Flashforge Inventor jest opartą na filamentach drukarką 3D o całkowicie zamkniętej konstrukcji, która jest bezpieczna w użytkowaniu w domu i wokół dzieci. Posiada wspaniałą rozdzielczość wydruku 50 mikronów, zapewniającą doskonałą jakość głowicy. Pięć wentylatorów wyposażonych jest w czujnik aktywowany temperaturą, który reguluje temperaturę w komorze. 

FlashForge

Podwójne wytłaczarki - Drukowanie 3D jest lepsze dzięki dwóm.
Nagłówek Inventor
Bądź tak szalony, jak możesz być w swoich projektach - w końcu wielkie wynalazki często zaczynają się od śmiałych pomysłów. Dzięki dwóm głowicom druku pracują w harmonii, aby budować nawet najbardziej skomplikowane projekty, jakkolwiek może to być szalone. Gdy jedna głowica drukująca wytłacza materiał budowlany, druga nakłada rozpuszczalny materiał nośnika. Po zakończeniu kompilacji po prostu zanurz go w wodzie, aby rozpuścić nośnik. Projekt pojawia się w prawdziwym życiu dokładnie tak, jak to sobie wyobrażano. Więc idź dalej i bądź dziki.

Flashforge Inventor jest również jedną z najbardziej precyzyjnych drukarek 3D na rynku dostępnych obecnie na rynku. Dzięki regulowanej rozdzielczości warstwy do zaledwie 50 mikronów, możliwe jest uzyskanie ultra-gładkich powierzchni. Najpierw przetestuj i dostosuj swoje projekty w niskiej rozdzielczości, aby uzyskać szybsze czasy budowy. A kiedy jest to ostateczny projekt, zbuduj go na poziomie 50 mikronów, aby uzyskać jakość showstopper, która z pewnością przyciągnie uwagę.

Rozdzielczość druku: 50-400 mikronów

Zoptymalizowany do drukowania ABS.
ABS osnowy? Nie w programie Inventor.
Czujniki kontrolujące ciepło w Flashforge Inventor są precyzyjnie dostrojone, aby utrzymać temperaturę w komorze w optymalnych temperaturach, aby filament ABS działał poprawnie. Automatycznie wykrywa rozbieżności temperatury i aktywuje wbudowane wentylatory, aby zoptymalizować temperaturę w komorze. Tak więc twoje zadanie drukowania ABS jest idealne bez zniekształceń.

wynalazca-abs-filament-funkcja
nowator-pla-filament-funkcja
Bezśladowe wydruki PLA.
Tylko z programem Inventor.
Natychmiastowe chłodzenie po wytłaczaniu filamentów jest podstawą tego, co decyduje o powodzeniu z drukowaniem PLA. Ponieważ PLA staje się żylasty po podgrzaniu, posiadanie drukarki 3D z odpowiednią regulacją temperatury ma kluczowe znaczenie. Podwójne wentylatory wytłaczarki Flashforge Inventor są na linii frontu, aby zapewnić PLA natychmiastowe chłodzenie podczas wytłaczania. Dwa wentylatory chłodzące z tyłu utrzymują komorę budowy w optymalnym zakresie temperatury PLA.

Przywitał tu egzotyczny filament.
Elastyczne, kompozytowe i rozpuszczalne materiały.
Zaawansowana wytłaczarka może drukować z egzotycznymi materiałami budowlanymi. Dzięki Flashforge Inventor drukowanie 3D staje się czymś więcej niż tylko ABS i PLA. Śmiało i buduj z najnowszym filamentem eksperymentalnym.

wynalazca-egzotyczny-filament-funkcja
wynalazca-kamera-03
Wbudowany aparat fotograficzny.
Śledź podróż swoich buildów.
Przeglądaj i monitoruj postęp swoich wydruków za pomocą wbudowanego aparatu, łącząc się z aplikacją. Nawet jeśli jesteś w drodze lub w biurze, możesz zdalnie zobaczyć, jak projekty ożywają.

Nieoczekiwana przerwa w zasilaniu?
Nie ma problemu. Po prostu wznów drukowanie.
Wewnętrzna pamięć Flashforge Inventor zachowuje postęp twojej kompilacji. Tak więc nagły zanik zasilania nie wpływa na postęp budowy. Program Inventor kontynuuje drukowanie po przywróceniu zasilania.

wynalazca-resume-print
Najwyższej jakości konstrukcja.
Rygorystyczna kontrola jakości.
Flashforge współpracuje z najlepszymi na świecie dostawcami naszych wewnętrznych komponentów, takich jak silniki i zasilacze. Wszystkie elementy z tworzywa sztucznego są również formowane wtryskowo. Zapewniamy najwyższą uwagę i troskę podczas budowy naszych produktów. Każda drukarka 3D przechodzi rygorystyczny test jakości przez ponad 48 godzin. Aby każda drukowana drukarka 3D przynosiła uśmiech i pewność siebie.

Technologia drukuFused Filament Fabrication (FFF)
Wymiary drukarki ze szpulą485 x 344 x 382mm
Wymiary565 x 415 x 500mm (opakowanie)
Waga14.8kg
Waga z opakowaniem21.5kg
Obszar roboczy 230x150x160mm
Grubość warstwy100~500 mikronów
Rodzaj filamentówABS, PLA, PVA, NinjaFlex, Rubber, Laybrick, Laywood, Nylon
Średnica filamentu1,75 mm
Średnica głowicy drukującej0,4 mm
Zakres temperatury pracy dyszy220 ˚C
Liczba głowicDwie
Powierzchnia stołu roboczegoPogrzewana płyta adhezyjna
Temperatura platformy115 ˚C
Kalibracja platformy roboczejRęczna
Kamera z podglądemTak
Dokładność pozycjonowania osi XY11 mikronów
Dokładność pozycjonowania osi Z2.5 mikrona
Maksymalna prędkość drukowania:10~200mm/s
Zasilanie100V-240V, 4.5A-2.5A
ŁącznośćWi-Fi, USB kabel, karta SD
Wymagania sprzętoweWindows XP/Vista/7/8/10, Linux, Mac OS X
OprogramowanieFlashPrint
Format plików .stl, .obj, .3mf, .ffp;
Dołączony materiał do drukowania:Dwie testowe szpule
Gwarancja12 miesięcy