ZYYX+ 3D Printer

8 999,00 zł brutto
7 316,26 zł netto

Producent: ZYYX 3D

ZYYX 3D


- Skoncentruj się na swoich pomysłach zamiast na swojej drukarce.

Bez dymu
Do tej pory drukarka 3D była dość nieprzyjemnym urządzeniem w domu, biurze lub miejscu pracy ze względu na silny zapach rozgrzanego plastiku. Drukarka 3D ZYYX + rozwiązuje ten problem, zamykając przestrzeń drukowania i tworząc niewielką różnicę ciśnień za pomocą wentylatora o niskiej prędkości, a wychodzące powietrze przechodzi przez filtr z węglem aktywnym, aby usunąć zapach z tworzywa sztucznego.

Monitor filamentu ZYYX +
czy kiedykolwiek doświadczyłeś wyczerpania filamentu na dużym wydruku lub włókno się zaplątało? Nowy ZYYX + nie tylko wykrywa brak materiału, wstrzymuje drukowanie, aby można było naprawić problem i wznowić drukowanie. Ta funkcja jest przyjazna dla środowiska, ponieważ możesz wykorzystać cały swój fialement, nie martwiąc się o nieudany wydruk

Nie powiodło się wykrywanie druku

wszyscy doświadczeni użytkownicy drukarek 3D wiedzą, że druk czasami idzie źle. Wydruk może się odkształcić z powodu brakujących podpór lub zbyt złożonego kształtu modelu lub jeśli w obszarze drukowania występuje luźny fragment. Nowy ZYYX + monitoruje wydruk, jeśli coś pójdzie nie tak, automatycznie wstrzymuje drukowanie, aby można było zidentyfikować problem, a w niektórych przypadkach wznowić drukowanie.

Automatyczny system płyt kompensacyjnych do powierzchni
Drukarka ZYYX + 3D eliminuje potrzebę żmudnych korekt mechaniki przed każdym drukiem, przy głowicy drukującej znajduje się sonda, która sonduje płytkę montażową w trzech pozycjach przed każdym wydrukiem i elektronicznie dostosowuje płaszczyznę druku. Drukarka jest wstępnie wypoziomowana i wstępnie skalibrowana, aby zapewnić doskonały początek drukowania.

Profesjonalne oprogramowanie do drukowania
Drukarka ZYYX + 3D jest wyposażona w zintegrowane oprogramowanie do drukowania 3D Simplify3D, kompleksowy pakiet oprogramowania z całkowicie spersonalizowanymi profilami dla drukarki ZYYX 3D i filamentów 3D Prima.

Zamknięte dla stabilności drukowania
Zamknięta komora zapewnia stabilność temperatur potrzebną przy niektórych materiałach.

Zdejmowana płyta montażowa
Przed usunięciem przedmiotu drukarki należy zdjąć płytę montażową z drukarki. Jest to ułatwione dzięki zastosowaniu magnesów utrzymujących płytkę montażową we właściwym miejscu podczas drukowania.

Mocny wentylator druku
Silny wentylator drukujący schłodzi plastik w punkcie wytłaczania, aby zapobiec zwijaniu.

Łatwy dostęp do głowicy drukującej
Wystarczy pociągnąć do góry wentylator druku

Nigdy więcej zatorów filamentu
Ekstruder ZYYX + został zaprojektowany, aby zapobiegać pełzaniu ciepła, gorący koniec jest izolowany termicznie od mechanizmu podajnika przez specjalnie zaprojektowany uchwyt na gorącą końcówkę z tworzywa PEEK. Filament jest również izolowany przez rurkę PTFE aż do strefy topienia gorącego końca.

Obszar roboczy 270 X 230 X 195 MM
Grubość warstwy 0,05 MM
Rodzaj filamentów PLA, ABS, FLEXIBLE, TPU, NYLON, PET, LAYWOOD, LAYBRICK, T-GLASE
Dokładność pozycjonowania XYZ 11 MIKROMETRÓW W OSI XY
Wymagania sprzętowe WINDOWS XP LUB NOWSZY, MAC OS X 10.6 LUB NOWSZY, UBUNTU LINUX 12.10 LUB NOWSZY
Oprogramowanie SIMPLIFY3D

Recenzje