Wanhao Duplicator 4S

3 999,00 zł brutto
3 251,22 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Wanhao Duplicator 4S

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: Wanhao

Jest to najnowsza aktualizacja w serii Duplicator 4

Wanhao

DRUKARKA 3D Wanhao Duplicator 4S

 • modernizacja 2015 – nowy extruder MK10 2 dysze! w standardzie.
 • 2 szpule filamentu w zestawie
 • Kompatybilność z SimpliFy3D

Nowa drukarka z rodziny Duplicator 4, Wanhao Duplicator 4s!

Jest to najnowsza aktualizacja w serii Duplicator 4

Jest w czarnej stalowej ramie, co sprawia, że ​​jest bardzo stabilny i odporny na wibracje. Wanhao 4s jest wyposażony w podgrzewaną platforme roboczą i posiada całkowicie zamkniętą obudowę aby zapewnić dokładne wydruki i stabilną temperaturę, która zapobiega kurczeniu się i wypaczaniu tworzyw sztucznych. Duplicator 4s jest wyposażony w nowy zestaw MK10 Dual-Extruder do podwójnego drukowania. Użyj dwóch różnych kolorów lub użyj jednego z extruderów z materiałem nośnym HIPS lub PVA. Inne funkcje obejmują ulepszoną elektronikę i sterowanie silnikiem krokowym 1/16. Jeśli chcesz odblokować cały potencjał drukarki, zalecamy zakup SIMPLIFY 3D z drukarką, ale jeśli nie chcesz, dołączony jest program ReplicatorG.

Cechy:

 • Extruder: Nowość! MK10 Dual-Ekstruder
 • Rozmiar filamentu: 1.75mm Dedykowany
 • Warstwa: 0.1mm - 0.5mm
 • Pole robocze: 225mm x 145mm x 150mm
 • Filamenty: ABS, PLA, PVA, NYLON, HIPS i inne wspólne włókna.
 • Oprogramowanie: ReplicatorG (opensource)
 • Gwarancja: ograniczona gwarancja na 1 rok
 • Kolor ramy: Exoframe z czarnej stali
 • Podgrzewana płyta konstrukcyjna

Duplicator 4s ma najnowszy dedykowany extruder o średnicy 1,75 mm. Został on zaprojektowany od podstaw i zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań. Nabralismy doświadczenia z poprzednich projektów extruderów i wyciągnelismy wnioski z tych lekcji: dlatego jest mniejszy, lżejszy i szybszy w budowie. A ponieważ jest zaprojektowany od podstaw do filamentu o średnicy 1,75 mm, to jest o kilka lat świetlnych dalej od poprzednich projektów. Wyrównanie warstwy jest znacznie lepsze, co powoduje lepsze wydruki i wyższą rozdzielczość, 100 mikronów. Dokonaliśmy całkowitego przeglądu systemu napędowego, aby zapewnić optymalną dokładność pozycjonowania. Cały system został zmodernizowany na solidne wałki liniowe 3/8 ". To prawdopodobnie przesada, ale można ufać, że osie będą solidne. Przestawiliśmy się również na samonastawne, spiekane łożyska ze stali nierdzewnej. Są bardzo łatwe w samodzielnym montażu i zapewniają przyjemny, gładki ruch na wałach stalowych. Całkowicie wymieniliśmy oś Z na sterownik krokowy,  Prowadzony przez dwie liniowe wały, to całkowicie eliminuje wszelkie wahania Z i skutkuje idealnymi warstwami. Dzięki wysokiej kątowej śrubie prowadzącej udało nam się zwiększyć prędkość osi Z od 150 mm / minutę do 1000 mm / minutę. Oznacza to, że zmiany warstwy są niemal całkowicie niezauważalne.

Połącz przez USB i naciśnij druk - maszyna będzie się kalibrować i rozpocznie drukowanie. Nowa elektronika została zaprojektowana, aby ułatwić drukowanie. Duplikator 4s łączy się z komputerem za pośrednictwem standardowego kabla USB dzięki chipowi USB na płycie głównej. Dodaliśmy również pełną obsługę stoperów, dzięki czemu nigdy nie trzeba dotykać osi XYZ jeszcze raz. Po naciśnięciu przycisku drukarka automatycznie wróci do pozycji początkowej, rozgrzeje się i rozpocznie drukowanie. Wszystko co musisz zrobić, to usiąść i zrelaksować się, podczas gdy urządzenie Duplicator 4s wykonuje całą pracę. Życie w przyszłości jest niesamowite. Elektronika jest schowana w środku, więc nie masz kabli zwisających wszędzie.

Możesz też drukować przez kartę SD. Druk nie powiódł się za pomocą łącza USB komputera, ponieważ komputer został automatycznie wygaszony lub wyłączony? Z tego powodu opracowaliśmy czytnik kart SD w drukarce. Niesamowite, że wszystkie zadania drukarki można zrobić za pomocą tej małej karty. Karta 2GB wystarcza na dowolny plik 3D, możesz zapisać tyle plików ile tylko chcesz. Prosto i szybko to nasza misja.

Technologia druku (FFF) Fused Filament Fabrication
Wymiary drukarki bez szpuli 47*32*38 cm
Wymiary 59*43*54 cm (opakowanie)
Waga 12kg
Waga z opakowaniem 15kg
Obszar roboczy 225 x 145 x 150 mm
Grubość warstwy 0.1mm -0.5mm (100 mikronów)
Rodzaj filamentów Drukuje z ABS, PLA, PET, Nylon, Laywoo-D3, LayBrick, BendLay Kolor Wanhao PLA i ABS powyżej 43 kolorów do wyboru
Średnica filamentu 1,75mm
Średnica głowicy drukującej 0,4mm
Zakres temperatury pracy dyszy Zalecane maksymalne 230 ° C
Liczba głowic Dwie
Powierzchnia stołu roboczego Podgrzewana; Szkło
Temperatura platformy 120 ° C
Kalibracja platformy roboczej Ręczna
Temperatura pracy 15° – 32° C
Dokładność pozycjonowania osi XY 11 mikronów
Dokładność pozycjonowania osi Z 2,5 mikrona
Zasilanie 220V / 110V
Łączność Karta SD; USB
Wymagania sprzętowe Linux, OSX i Windows
Oprogramowanie ReplicatorG; Simplify; Cura
Format plików STL; G-Code
Dołączony materiał do drukowania: Testowe PLA (2kg)
Gwarancja 12 miesięcy
Pobór mocy 200 W

Recenzje