Wanhao Duplicator 6 Plus

4 999,00 zł brutto
4 064,23 zł netto

Producent: Wanhao

Nowa i ulepszona wersja znanej drukarki 3D Wanhao Duplicator 6. Posiada kilka znaczących usprawnień w porównaniu do poprzednika.

Wanhao

Wanhao Duplicator 6 Plus - przystępna cenowo, inteligentna drukarka FFF 3D typu plug & play
Ta drukarka 3D jest ulepszeniem znanej drukarki Wanhao Duplicator 6. Z dumą przedstawiamy Wanhao Duplicator 6 Plus. 

Najważniejsze usprawnienia:

  • Mata magnetyczna na stół do druku 3D - szybciej usuwaj wydruki 3D
  • Automatyczne poziomowanie stołu - mierzy 9 punktów na stole drukującym w celu kalibracji
  • Nowe funkcje materiałowe
  • Power panick - kontynuuj drukowanie po utracie zasilania                                                            

Wanhao oznacza rozwój i produkcję inteligentnych, wysokiej jakości drukarek 3D. Wanhao D6 Plus jest na to najlepszym przykładem.

Zoptymalizowany system podwójnego suwnicy
Model D6 Plus jest wyposażony w dwutorowy system bramowy (DTG). Ta funkcja zapewnia, że drukarka 3D minimalizuje wibracje podczas ruchu osi X i Y. Drukuj większą prędkością i mniejszą ilością błędów. Rozwiązanie to pozwala drukować z ustawieniami warstwy do 20 mikronów. 

Zmodernizowany eksturder MK11
Wanhao 3D plus jest dostarczany z ekstruderem MK11. Ta potężna i precyzyjna konstrukcja jest frezowana i rozwijana przez Wanhao. Dzięki Duplicator 6 Plus kupisz generatywny system produkcyjny, który pasuje do większości Twoich potrzeb.

Ekstruder MK11 został zaprojektowany od podstaw i zawiera kilka niestandardowych elementów. Ponieważ jest przeznaczony dla filamentów o średnicy 1,75 mm, to o lata świetlne przewyższa wcześniejsze projekty z niezawodnością małego filamentu. Dopasowanie warstw jest znacznie lepsze, co daje znacznie lepsze wyniki drukowania 3D i wyższą rozdzielczość. W porównaniu z Wanhao D6, D6 Plus może nawet uzyskać lepsze szczegóły.

Wyświetlacz przyjazny dla użytkownika - wybierz jasność
Łatwy w obsłudze wyświetlacz z przodu sprawia, że ustawienia i obsługa są bardzo łatwe. Teraz możesz wybrać jego jasność. Wybierz, ile potrzebujesz światła.

Łączność - kabel USB i karta SD
Wybierz, czy chcesz korzystać z połączenia USB lub dostarczonej karty SD. Podczas drukowania 3D zalecamy używanie karty SD do przechowywania i produkcji z plików. Jest to łatwiejsza i bardziej niezawodna metoda. Teraz nie musisz się martwić o przerwanie zasilania. Plus może kontynuować drukowanie po powrocie zasilania. W przyszłości zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki rzadziej przerywanym wydrukom 3D.

Technologia druku FDM
Obszar roboczy 200x200x175
Grubość warstwy 0.02 – 0.5 mm
Rodzaj filamentów PLA, ABS, PETG etc.
Średnica filamentu 1,75 mm
Średnica głowicy drukującej 0,4
Zakres temperatury pracy dyszy 260°C
Temperatura platformy 100 ° C
Kalibracja platformy roboczej automatyczna
Łączność MicroSD Card / USB
Oprogramowanie Open-Source
Format plików OBJ / STL / DAE / AMF

Recenzje

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Niedroga i wydajna drukarka FDM

Wanhao Duplicator D6 Plus, to dukarka z przyzwoicie dużym i dość standardowym polem roboczym: 200x200x175, z zamkniętą komorą druku. D6 Plus jest łatwy w obsłudze, sprawdzi się jako sprzęt dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych użytkowników drukarek 3D. Decydując się na zakup tego urządzenia, zwróć uwagę na prawidłowe działanie czujnika poziomowania platformy, bywa problematyczny i w niektórych egzemplarzach może wymagać wymiany.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie