3D Kreator Motion 2

8 469,00 zł brutto
6 885,37 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

3D Kreator Motion 2

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: 3d Kreator

Polska drukarka 3D o znamionach urządzenia biurowego, narzędzie niezbędne do pracy ludzi kreatywnych, działów R&D, małych i średnich przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych. 

3d Kreator

Kreator Motion to polska drukarka 3D o znamionach urządzenia biurowego, narzędzie niezbędne do pracy ludzi kreatywnych, działów R&D, małych i średnich przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych. 

ZMIANY W URZĄDZENIU

 • Platforma stolika
 • Nowa konstrukcja platformy wydruku – perforowana płyta PCB ze strefami do kalibracji poziomu stołu – nie używamy kartki/wizytówki, drukarka informuje nas o właściwym poziomie świecąc się na zielono.
 • Brak klipsów – płyta jest przykręcana, możliwość jej wymiany kiedy się zużyje.
 • Ekstruder i docisk filamentu
 • Docisk materiału na sprężynie, a nie ustawiony na stałe jak dotychczas - mniej problemów z filamentami elastycznymi, ślizganiem się radełka, zbyt mocnym/słabym dociskiem. Dmuchawa i wentylator będą mocowane do ekstrudera na magnesach co ma umożliwić ich szybki demontaż i ułatwić dostęp do docisku ekstrudera / radełka.
 • Nowa konstrukcja łącznika i bloku grzejnego ma pozwolić na wygodną wymianę zapchanej / zużytej dyszy.
 • Nowa obudowa
 • Powtarzalność kształtu, wycięte, podświetlane logo z przodu obudowy. Pokrywa górna w nowej obudowie będzie osadzona na specjalnym pierścieniu – to rozwiązanie pozwala nam wyeliminować plastikowe wsporniki.
 • Drzwiczki boczne
 • Zawiasowane na bocznej ściance.
 • Czujnik filamentu
 • Czujnik wewnątrz komory na materiał ma za zadanie pauzować wydruk w chwili braku filamentu. Po wprowadzeniu nowego materiału możemy kontynuować druk.

Już teraz możesz w łatwy, wygodny i niezawodny sposób drukować wysokiej jakości, szczegółowe modele 3D a wszystko to w zaciszu własnego biura. Zaawansowana drukarka 3DKreator Motion to nie tylko bezpieczny sprzęt najwyższej jakości, to także kompleksowy serwis pogwarancyjny i opieka nad Klientem po zakupie. Przekonaj się dlaczego 3DKreator Motion to najlepszy wybór dla Ciebie i dla Twojej firmy.

Nasze urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Nie musisz czytać skomplikowanej instrukcji obsługi, składać czy konfigurować nowej drukarki w nieskończoność. 3DKreator Motion to także prosta i intuicyjna obsługa urządzenia bez potrzeby znajomości skomplikowanych technicznie komend. Korzystaj jak ze zwykłej drukarki – po prostu podłącz i drukuj.

Bezpieczeństwo i przedłużona gwarancja

Metalowa konstrukcja oraz zamykane komory drukowania i filamentu (materiału eksploatacyjnego) w 3DKreator Motion gwarantują bezpieczny i płynny proces drukowania. Najwyższa jakość naszego urządzenia została potwierdzona certyfikatem CE a gwarancję możesz przedłużyć z jednego roku do dwóch lat.

Niezwykła precyzja i szybkość działania

Trochę danych dla specjalistów: 3DKreator Motion to rozdzielczość wydruku do 60 μm na osi Z i do 100 μm na osiach X i Y (czyli aż 10 warstw na każdy milimetr modelu) oraz grzany stół. Zachwyć się fotorealistycznymi wydrukami, które powstają w mgnieniu oka – maksymalna prędkość drukującej głowicy to 100 mm/s.

Mnóstwo miejsca do druku- obszar roboczy to aż 19 x 19 x 19 cm

Chcesz wydrukować np. 16 korków do wanny? Żaden problem, 3DKreator Motion może pochwalić się jednym z największych obszarów roboczych w swojej klasie i zrobi to za jednym zamachem.

Wydajność drukowania

Zacznij drukować i nie przejmuj się kosztami. Ceny filamentu zaczynają się od 65 złotych netto za kilogram, który starczy na stworzenie nawet pięćdziesięciu wydruków bardzo wysokiej jakości.

Gwarantowana wysoka jakość materiałów do druku 3D

Nie musisz szukać – w naszej ofercie znajdziesz także filamenty (materiały eksploatacyjne) doskonałej jakości, które zagwarantują najwyższą klasę wydruków. 3DKreator Motion może korzystać z wyjątkowo szerokiej gamy materiałów do druku (m.in. plastik przemysłowy ABS, plastik ekologiczny PLA, filamenty gumopodobne, kompozyty drewna, nylon, PET czy materiały zmieniające kolor pod wpływem światła lub temperatury).

Drukuj bez plączących się kabli

3DKreator Motion może pracować bez użycia komputera. Przenieś model wydruku za pomocą karty SD, lub prześlij go dzięki modułowi Wi-Fi ready. Zapomnij o plączących się kablach.

Urządzenie biurowe nowej generacji

Od samego początku naszym celem było stworzenie nie tylko najlepszej, ale także najpiękniejszej drukarki 3D na rynku. Przemyślana konstrukcja i funkcjonalny design – oto 3DKreator Motion.

Kompatybilność oraz wszechstronność

3DKreator Motion współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Windows, OS X, Linux) oraz obsługuje najważniejsze formaty plików do druku: .stl oraz .obj. Twórz własne projekty bądź pobieraj gotowe modele z Internetu i ciesz się nieskrępowaną wolnością tworzenia.
Technologia druku Fused Filament Fabrication (FFF)
Wymiary drukarki ze szpulą 518x394x420mm
Wymiary 650 x 535 x 563 mm (opakowanie)
Waga 18 Kg
Waga z opakowaniem 22 Kg
Obszar roboczy 200 x 200 x 190 mm
Grubość warstwy 60 mikronów
Rodzaj filamentów PLA, ABS, TPU, PET, Nylon, Laybrick, Laywood, Ninjaflex i inne materiały kompozytowe
Średnica filamentu 1,75mm
Średnica głowicy drukującej 0,4mm
Zakres temperatury pracy dyszy max 260 °C
Liczba głowic Jedna
Powierzchnia stołu roboczego Perforowana podgrzewana platforma robocza
Temperatura platformy max 110 °C
Kalibracja platformy roboczej Półautomatyczna
Temperatura pracy 15 - 350 °C
Czujnik końca filamentu Tak
Dokładność pozycjonowania osi XY 10 mikronów
Dokładność pozycjonowania osi Z 10 mikronów
Maksymalna prędkość drukowania: 130 mm/s
Zasilanie 230 V AC / 50 Hz
Łączność USB, SD
Wymagania sprzętowe Windows, OS X, Linux
Oprogramowanie Simplify 3D; Cura
Format plików STL, OBJ
Dołączony materiał do drukowania: Testowa szpula
Gwarancja 12 miesięcy

Recenzje