Flashforge Creator 3 - Dual Extruder Idex System

10 499,00 zł brutto
8 535,77 zł netto

Producent: FlashForge

Jedna z najbardziej ekscytujących maszyn, którą firma przedstawia, jest Flashforge Creator 3. FlashForge wzięło wszystko, czego się nauczyło, ze swojej Star Printer (Ceator Pro) i zaimplementowało swoje odkrycia w strukturze Creator3.

FlashForge

Nowa drukarka zawiera niezależny system podwójnego wytłaczania (IDEX) oraz wymienną / ogrzewaną platformę. Może współpracować z całą gamą materiałów, takich jak ABS / PLA / Nylon / PVA / Flex / TPU / TPE / HIPS.

Flashforge Creator 3 to wysokiej klasy drukarka za rozsądną cenę.

Wykorzystuje system podwójnego wytłaczania (IDEX).

Ekstrudery są przystosowane do pracy w wysokiej temperaturze. (300 stopni C)

Obydwa ekstrudery mogą pracować na pojedynczym modelu druku w dwóch kolorach, podwójnym materiale lub wykorzystując rozpuszczalne nośniki.

Mogą również pracować, wytwarzając ten sam model dwa razy obok siebie w duplikacie lub w trybie lustra.

Flashforge Creator 3 ma podwójny system wentylatora z tyłu, podobnie jak Inventor, aby utrzymać wewnętrzną powierzchnię chłodną podczas drukowania w PLA.

Może drukować z ogromną różnorodnością filamentów, co czyni go bardziej elastycznym pod względem drukowania żądanego modelu w wybranym materiale.

Wymiary 627 x 485 x 615 mm
Waga 49.1kg
Waga z opakowaniem 750 x 624 x 732 mm
Obszar roboczy 300 x 250 x 200 mm
Grubość warstwy 0.05~0.4 mm
Średnica filamentu 1.75 mm
Średnica głowicy drukującej 0.4 mm
Zakres temperatury pracy dyszy 300℃
Kalibracja platformy roboczej pół-automatyczna
Czujnik końca filamentu TAK
Łączność USB Disk/ WIFI
Oprogramowanie Flashprint

Recenzje

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Wysokiej klasy drukarka 3D FDM, wyposażona w system IDEX

Creator 3 umożliwia drukowanie wysokiej jakości części z różnych filamentów: PLA, nylonu, ASA, ABS, PETG, filamentów z domieszką drewna i nie tylko. Konfiguracja tej drukarki jest szybka i łatwa, a sterowanie za pomocą ekranu dotykowego, jest bardzo przejrzyste i logicznie zorganizowane. Możliwości IDEX na maszynie działają bardzo dobrze i dają dobre możliwości eksperymentowania z drukowanymi projektami 3D. Należy jednak wziąć pod uwagę dwa użyte materiały i sposób ich współdziałania w tym samym środowisku. Słabością tej drukarki jest produkcja okrągłych modeli. Zmiana ustawień i modyfikacja podpór poprawia jakość, ale nigdy nie wystarczy by wykonać wysokiej jakości kulisty obiekt.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie