CreatBot PEEK-300

71 000,00 zł brutto
57 723,58 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

CreatBot PEEK-300

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju: Tak, poproszę (+ 6148,77 zł brutto) Nie, dziękuję

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: CreatBot

CreatBot

CreatBot PEEK-300 to przemysłowa drukarka 3D, koncentrująca się na materiałach o wysokiej wydajności, takich jak PEEK, PEKK, PEL (Ultem) itp. Została zaprojektowana do wysokiej niezawodności i ekonomicznego drukowania 3D wysokowydajnych funkcjonalnych materiałów. CreatBot ma ponad trzyletnie doświadczenie w produkcji drukarek 3D PEEK oraz bogate doświadczenie w drukowaniu 3D. Nasza siedziba znajduje się w mieście Zhengzhou w prowincji Henan w Chinach, posiadamy wiele zakładów produkcyjnych i badawczych poświęconych najwyższym standardom projektowania i jakości. PEEK-300 powstał w 2019 roku.

Możemy zagwarantować, że drukarka 3D PEEK-300 jest porównywalna pod względem wydajności z każdą drukarką 3D PEEK. O wiodącej pozycji drukarki 3D PEEK-300 na świecie decyduje temperatura dyszy, gorący stół oraz komora o stałej temperaturze, system chłodzenia cieczą i najbardziej zaawansowana na świecie kontrolowana technologia termoutwardzania. Jest to drukarka bardzo konkurencyjna i atrakcyjna pod względem ceny, jest ptzystosowana do potrzeb dostosowywania materiałów o wysokiej wydajności w badaniach naukowych, medycynie, wojsku i zaawansowanej produkcji.

Na arenie międzynarodowej nasza firma współpracuje z liderami branży, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania do drukowania 3D, które są zoptymalizowane pod kątem konkretnych potrzeb branży i organizacji. Obecnie drukarki 3D CreatBot są wspierane przez liderów branży, takich jak Volkswagen Group, NASA, Airbus, Bosch, TE Connectivity, School of Materials Engineering, Oxford University, Johns Hopkins University School of Medicine, China University of Aeronautics and Astronautics, oraz szereg poufnych jednostek naukowych w Chinach.

Temperatura bezpośredniego wyżarzania: 0–400 ° C

Direct Annealing System (DAS), pierwsza na świecie, niezwykła technologia CreatBot. Proces wyżarzania można natychmiast kontrolować podczas drukowania. Ma na celu dostarczenie części najlepszej jakości w jednym czasie, bez wypaczania i pękania nadruków funkcjonalnych materiałów o dużych rozmiarach. (Technologia jest chroniona patentem i dostępna tylko dla CreatBot)

Przed wyżarzaniem

Po wyżarzaniu

Dysza 500C

Niezawodny i niesamowity.

Zdobywca wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych.

Hotbed 200 ℃

Powszechne, ale konieczne.

Baza do drukowania dużych modeli bez wypaczeń.

Gorąca komora 120 ° C

Zabezpieczenie przed pękaniem wydruku.

Potrójna izolacja cieplna

Potrójna izolacja cieplna składa się z podwójnej komory izolacyjnej, zaawansowanych materiałów izolacyjnych i próżniowych podwójnych płyt PC. Jest to gwarancja najwyższej wydajności i bezpieczeństwa.

System chłodzenia

Układ chłodzenia jest jedną z ważnych części składających się na cały układ cieplny. Składa się z: 

(1) chłodzenie cieczą. Krążącą ciecz można skutecznie stosować przez długi czas.

(2) Chłodzenie pompy powietrza. Pompa powietrza dostarcza zimne powietrze z zewnątrz zamiast gorącego powietrza wewnątrz komory.

Rozdzielczość 0,04 mm
0,04 mm jest dostępną rozdzielczością dla normalnych tworzyw sztucznych, ale jest to nadzwyczajna rozdzielczość dla materiałów o wysokim wypaczeniu i dużym odkształceniu. Wysokowydajny materiał do drukowania 3D wymaga nie tylko wysokiej temperatury, ale także lepszego chłodzenia. W przypadku wysokiej rozdzielczości z małymi szczegółami wysoka temperatura zniszczy warstwy do bałaganu, jeśli ciepło i chłodzenie nie są w równowadze.

Wymiary Opakowania 650*600*750 mm
Wymiary 650*600*750 mm
Waga 100 kg
Waga z opakowaniem 100 kg
Obszar roboczy 300*300*400 mm
Grubość warstwy 0.04 mm-0.4 mm
Rodzaj filamentów Ultra-performance material: Medical grade PEEK, PEEK, PEKK, CF-PEEK (Carbon fiber), GF-PEEK (glass fiber), etc.
Średnica filamentu 1.75 mm
Średnica głowicy drukującej Dual Extruder
Zakres temperatury pracy dyszy 500 ℃
Liczba głowic 2
Powierzchnia stołu roboczego PCB aluminum + PEEK print board
Temperatura platformy 200 ℃
Kalibracja platformy roboczej Manually/Automatic
Dokładność pozycjonowania osi XY X Y axis 0.01mm,
Dokładność pozycjonowania osi Z Z axis 0.0025mm
Zasilanie 100~230 V, 1.5 A
Łączność USB Connectivity/USB Disk
Oprogramowanie Creatware, Simplify3D, Cura, Slice3r
Format plików STL, OBJ, AMF, Gcode
Gwarancja 12 miesięcy
Pobór mocy 3 000 W

Recenzje

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Wysokotemperaturowa przemysłowa drukarka 3D do druku z PEEK, ULTEM, PEKK, CF-PEEK oraz wielu innych materiałów

PEEK 300 wyróżnia się wśród innych przemysłowych drukarek, dzięki hotendowi osiągającemu max. 500°C, podgrzewanej platformie roboczej z temp. max.200 °C i podgrzewanej komorze roboczej, z temperaturą max. do 120°C, z trójwarstwową izolacją. W PEEK300 znajdziesz także system chłodzenia cieczą dysz oraz system bezpośredniego wyżarzania (400°C) dla mocniejszych części. System bezpośredniego wyżarzania (DAS), to rewolucyjna technologia zaprojektowana i chroniona patentem przez CreatBot. Jest to najbardziej zaawansowana technologia stosowana do druku 3D materiałów o wysokiej wydajności. Jeśli chodzi o obsługę drukarki, niestety, nie możemy jej zaliczyć do nazbyt intuicyjnych.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie