Formlabs Form 3B

25 055,10 zł brutto
20 370,00 zł netto

1. Skanuj Zbierz dane anatomiczne pacjenta cyfrowo za pomocą skanera wewnątrzustnego. Wyślij skany do laboratorium z cyfrową receptą lub do stacji projektowej. 2. Projekt Importuj zeskanowane dane do oprogramowania CAD, gdzie odbywa się wirtualny projekt. 3. Drukuj Zaimportuj zaprojektowane pliki CAD do oprogramowania przygotowującego do druku PreForm w celu konfiguracji druku i wyślij je łatwo do drukarki Formlabs. 4. Wykończ i przygotuj do użycia.
Następna generacja stomatologicznego druku 3D Rozdzielczość XY: 25 mikronów Zaawansowana technologia Low Force Stereolithography (LFS) ™ wykorzystuje elastyczny zbiornik żywicy i specjalnie zaprojektowany, wymieniany przez użytkownika moduł przetwarzania światła (LPU) w celu uzyskania spójnych, dokładnych wydruków. Zmniejszone siły odrywania prowadzą do niewiarygodnego wykończenia powierzchni i przejrzystości części bezpośrednio po wydrukowaniu.
Stworzony do produkcji, objętość: 14,5 × 14,5 × 18,5 cm 5,7 × 5,7 × 7,3 cala Drukuj 2-3 razy więcej części w jednej kompilacji w porównaniu do drukarek DLP z małą płytą roboczą, aby spędzać mniej czasu na obsłudze drukarki, a więcej na zadaniach o wysokiej wartości. Środowiska produkcyjne mogą zobaczyć o 55% mniej czasu pracy i kosztów w porównaniu z DLP. Modułowy ekosystem zapewnia niezrównaną spójność, skalowalność i nadmiarowość.

Stomatologia wymaga więcej Każdy z naszych stale poszerzających się asortymentu wskazań jest szczegółowo weryfikowany i testowany w celu zapewnienia jakości i dokładności. Płynnie przełączaj się między biblioteką żywic dentystycznych dzięki bezproblemowemu systemowi wkładów.

Modele korony i mostu Clear Aligners and Retainers at Scale Cyfrowe protezy Stałe korony
Stworzony dla zespołów Planuj i zarządzaj kolejką drukowania w PreForm oraz zarządzaj drukarkami i zespołami za pośrednictwem internetowego pulpitu nawigacyjnego. Idealne wykończenie Form Wash i Form Cure usprawniają przetwarzanie końcowe, dzięki czemu można konsekwentnie uzyskiwać wysokiej jakości rezultaty przy mniejszym nakładzie czasu i wysiłku.

Wymiary 405 x 375 x 530 mm
Waga 17.5 kg
Obszar roboczy 145 x 145 x 185 mm
Grubość warstwy 25-300 mikrometrów
Rodzaj filamentów Standard, Castable Wax, Denture Base i Teeth, Dental Model, Dental SG, Dental LT Clear
Oprogramowanie Preform
Gwarancja 12 miesięcy

Recenzje

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Intuicyjna dentystyczna drukarka 3D

Jeśli planujesz zakup dentystycznej drukarki 3D i jednocześnie obawiasz się tego jak poradzisz sobie z jej obsługą - Formlabs Form 3B będzie idealnym wyborem. Formlabs Form 3B zapewnia niezawodny ekosystem produkcyjny, dzięki któremu drukowanie między innymi modeli stomatologicznych jest szybsze i bardziej opłacalne, w porównaniu z tradycyjnymi metodami produkcji.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie