XYZPRINTING EEEZCURE180 CURING CHAMBER

2 649,00 zł brutto
2 153,66 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

XYZPRINTING EEEZCURE180 CURING CHAMBER

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: XYZPRINTING

XYZPRINTING

Perfekcja bez wysiłku
Profesjonalne rozwiązanie do utwardzania promieniami UV. Eeezcure180 został zaprojektowany, aby zoptymalizować właściwości mechaniczne wydruków 3D z żywicy, poprawiając wytrzymałość i wydajność drukowanych części.

Utwardzaj z łatwością
Do utwardzania żywic XYZprinting wystarczy wybrać jeden z 10 wbudowanych ustawień wstępnych EeezCure180, aby uzyskać optymalne wyniki. Ustawienia wstępne są regulowane, co pozwala dostosować programy utwardzania dla wszystkich innych materiałów.

Osiągnij optymalną wydajność
UV LED od 375 do 405 nm
Zakres długości fal, który najlepiej nadaje się do utwardzania wydruków wykonanych z żywic XYZprinting i innych materiałów
180 mm x 200 mm (średnica x wysokość)
Zakres długości fal, który najlepiej nadaje się do utwardzania wydruków wykonanych z żywic XYZprinting i innych materiałów
1 obrót na minutę
Obrotowy talerz  i wewnętrzne lusterka zapewniają równomierne i wydajne utwardzanie wydruków.
Intuicyjny panel sterowania
Wystarczy kilka prostych kroków, aby rozpocząć proces utwardzania, a EeezCure180 zrobi resztę.

Zalety utwardzania UV LED
W przeciwieństwie do niektórych tradycyjnych lamp UV, Eeezcure180 utwardza ​​wydruki za pomocą diod LED UV i nie wykorzystuje rtęci. Jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Diody LED zużywają również mniej energii i mają dłuższą żywotność. Przy odpowiedniej pielęgnacji jest to maszyna, która będzie służyć przez długi czas.

Łatwa obsługa dzięki XYZcure
Aplikacja zaprojektowana dla EeezCure180, XYZcure umożliwia dostosowanie ustawień, takich jak czas utwardzania i poziomy mocy na komputerze. Intuicyjny pulpit nawigacyjny poprowadzi Cię płynnie od początku do końca.

Recenzje