FlashForge Finder

1 999,00 zł brutto
1 625,20 zł netto

Producent: FlashForge

  • Asystent kalibracji stołu
  • Turbina chłodząca 360°
  • USB oraz WIFI, pamięć wewnętrzna, kolorowy ekran dotykowy
  • Polar Cloud: możliwość wydruków zdalnie, także z kilku komputerów

FlashForge

Gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Urządzenie posiada certyfikaty: UL, CE, FC. Spełnia standardy: ISO14001, OHSAS18000 oraz kluczowy dla edukacji ISO9001. Bezpieczna konstrukcja drukarki 3D FlashForge FINDER sprawia, że jest to idealny sprzęt do zastosowań domowych, pokazów druku 3D, pracy z dziećmi i młodzieżą. Drukarki FINDER znajdą zastosowanie w salach lekcyjnych, podczas warsztatów w kołach zainteresowań, na letnich obozach czy też w domowym zaciszu. Obudowa głowicy topiącej filament uniemożliwia przypadkowy kontakt z gorącym elementem, co zdarza się przy pracy z innymi drukarkami.

Stolik drukarki nie jest podgrzewany, dzięki czemu przypadkowe dotknięcie go nie grozi oparzeniem. Drukarka jest bardzo prosta w obsłudze, a asystent kalibracji sprawia, że ustawienie stolika roboczego jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek. Pliki można wgrywać do drukarki za pomocą kabla USB, przez WIFI i pendrive. Urządzenie drukuje z PLA – tworzywa nietoksycznego i biodegradowalnego.

W zestawie z drukarką otrzymają Państwo: szpulę filamentu PLA i materiały eksploatacyjne. Na drukarkę udzielamy rocznej gwarancji i świadczymy pomoc techniczną.

Obszar roboczy 140 x 140 x 140 mm
Grubość warstwy 0,05 mm – 0,4 mm
Rodzaj filamentów PLA, NinjaFlex, elastomery
Temperatura platformy nie
Oprogramowanie FlashPrint (free), Happy 3D (free), Simplify i inne
Gwarancja 12 miesięcy

Recenzje