FlashForge Dreamer

3 999,00 zł brutto
3 251,22 zł netto

Producent: FlashForge

  • Dwie głowice – możliwość druku dwoma
    materiałami
  • Termoobieg w komorze roboczej
  • USB oraz WIFI, pamięć wewnętrzna, kolorowy
    ekran dotykowy, karta SD

FlashForge

Drukarka dwugłowicowa. Sztandarowy produkt FlashForge, posiadający wiele plusów względem urządzeń konkurencyjnych.

Dwie głowice umożliwiają druk dwumateriałowy oraz stosowanie podpór z innych materiałów, np.: rozpuszczalnych w wodzie (PVA). Urządzenie posiada podgrzewany stół.

Wbudowana turbina błyskawicznie chłodzi wydruki tuż przy głowicy, co umożliwia uzyskiwanie doskonałej jakości małych detali i ogranicza konieczność stosowania podpór. Inteligentny system kontroli temperatury, dzięki obiegowi powietrza w zamkniętej komorze roboczej, pozwala na uzyskanie jednolitej temperatury, przyczyniając się do stworzenia optymalnych warunków do druku.

Dzięki modułowi WiFi możemy zdalnie skomunikować się z urządzeniem, bez konieczności podłączania drukarki do komputera przewodem oraz bez używania karty SD do przenoszenia plików. Jako jedna z niewielu na rynku posiada wewnętrzną pamięć, umożliwiającą przechowywanie projektów oraz stanowiącą bufor w trakcie wydruku przez WiFi lub USB.

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu FlashPrint mamy pełną kontrolę nad urządzeniem: od druku przez WIFI do ustawienia koloru podświetlenia komory roboczej (dowolny kolor RGB). Drukarka posiada intuicyjny, kolorowy panel dotykowy o przekątnej 3,5 cala.

Kupując u nas otrzymasz:

– Bezpiecznie zapakowaną,  dwudyszową drukarkę 3D FlashForge DREAMER.
– Dwie szpule filamentu PLA;
– Dwie podkładki SYGPLATE;
– Narzędzia;
– Materiały eksploatacyjne.

Obszar roboczy 230 x 150 x 140 mm
Grubość warstwy 0,05 mm – 0,4 mm
Rodzaj filamentów ABS, PLA, PVA, NinjaFlex, Rubber, Laybrickk, Laywood, PA12 – brak ograniczenia materiałowego od producenta
Liczba głowic 2
Temperatura platformy grzana
Oprogramowanie FlashPrint (free), Simplify i inne
Gwarancja 12 miesięcy

Recenzje