FlashForge Neon Letter

18 999,00 zł brutto
15 446,34 zł netto

Producent: FlashForge

  • Profesjonalna drukarka 3D przeznaczona do druku liter-neonów wykorzystywanych w szyldach i logach reklamowych
  • Jedna głowica z możliwością automatycznej zmiany filamentu na drugi podczas procesu
  • Duże pole robocze: 600 x 600 x 70 mm
  • Otwarte pole robocze
  • Czujnik filamentu i funkcja wznawiania pracy

FlashForge

Duża, profesjonalna, jednogłowicowa drukarka 3D FlashForge NEON LETTER umożliwia tworzenie wydruków liter kanałowych, wykorzystywanych jako neony w szyldach i logach reklamowych. Ma odpowiednio duże do tego celu otwarte pole robocze o wymiarach 600 x 600 x 70 mm. Całość maszyny ma wymiary 1 070 x 975 x 485 mm. Projekt graficzny można dostosować do druku w dedykowanym programie FlashAD. Eksportowany plik ma rozszerzenie .gfz i jest rozpoznawany przez drukarkę Neon Letter. Projekt możemy wgrać za pomocą pendriva.

Odpowiednio zaprojektowana głowica umożliwia automatyczną zmianę filamentu na drugi podczas procesu drukowania. Wydrukowane obramowanie liter możemy połączyć z frontami wyciętymi z akrylu lub zalać je żywicą. Do oświetlenia wystarczy zamontować taśmy LED z zasilaczem.

Drukarka została wyposażona w precyzyjny czujnik filamentu, który automatycznie wstrzymuje wydruk w przypadku wykrycia braku filamentu i wznawia pracę po zainstalowaniu nowej szpuli. Neon Letter posiada również funkcję wznawiania wydruku po przywróceniu zasilania. Drukarką sterujemy za pomocą 4,5” dotykowego wyświetlacza, który znajduje się na ramie konstrukcyjnej urządzenia. 

W zestawie z drukarką otrzymają Państwo: podstawowe narzędzia do obsługi, instrukcję, pendrive. 

Drukarka jest złożona i gotowa do pracy. Na drukarkę udzielamy rocznej gwarancjiSerwis i gwarancja są realizowane przez Sygnis, jedyny autoryzowany serwis FlashForge w Polsce.

Wysyłka drukarki odbywa się z Polski. Możliwy jest odbiór osobisty w Warszawie. Istnieje możliwość obejrzenia drukarki przed zakupem.

Wymiary 1070 x 975 x 485 mm
Waga 50,2 kg
Obszar roboczy 600 x 600 x 70 mm
Grubość warstwy 0,2 mm – 0,4 mm
Rodzaj filamentów A-PLA, PLA, PET
Zakres temperatury pracy dyszy max. 260°C
Temperatura platformy 100°C
Oprogramowanie FlashAD
Gwarancja 12 miesięcy

Recenzje