Snapmaker v2.0 3w1 model A350T + obudowa

12 249,00 zł brutto
9 958,54 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Snapmaker v2.0 3w1 model A350T + obudowa

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Drukowanie 3d
Snapmaker 2.0 umożliwia drukowanie niemal wszystkiego w ramach kreatywnych projektów: od typowych zastosowań po obiekty o określonych właściwościach mechanicznych, takich jak wytrzymałość, trwałość i elastyczność. Snapmaker 2.0 potrafi to wszystko!

Grawerowanie i cięcie laserowe
Szeroka gama materiałów, które można znaleźć w codziennym życiu, nadaje się do grawerowania lub cięcia laserowego, w tym papier, sklejkę, skórę, akryl, tekturę, papier, tkaniny, a nawet żywność, taką jak ciastka i orzechy kokosowe!

Cięcie CNC
Cięcie CNC jest idealna do precyzyjnego rzeźbienia lub cięcia twardych materiałów. Dzięki Snapmaker 2.0 nie będziesz ograniczać się do wyboru plastiku lub miękkich materiałów, a do swoich kreatywnych projektów będziesz mógł wykorzystać następujące materiały: drewno twarde, PCB, akryl, POM, arkusze z włókna węglowego i wiele innych materiałów.

Modułowa Budowa
Duże pole robocze
Wiele dodatków
Jeden kontroler
Możliwość rozbudowy o dadatkowe moduły.

Dodatkowe zalety:

  • Oprogramowanie 3 w 1
  • Łączność Wi-Fi
  • Inteligentny ekran dotykowy
  • Odzyskiwanie po utracie zasilania
  • Łatwy w montażu
Auto-Leveling
Czujnik końca filamentu
Ulepszony system chłodzenia
Elastyczna platforma
Wbudowana kamera dla modułu laserowego. 
SSzybsze grawerowanie
Aluminiowy stół siatkowy
Tuleja zaciskowa ER11
Odporność na kurz
Zestawy do usuwania odpadów i mocowania

Zwiększone bezpieczeństwo pracy z komorą przeznaczoną do modelu A150

Obudowa, której elementy wykonano ze stopu aluminium lotniczego, który cechuje się dużą wytrzymałością i niską masą, a także akrylu z powłoką filtrującą promieniowanie lasera wykorzystywanego przez moduł do grawerowania. Zastosowanie komory w znaczący sposób zwiększa bezpieczeństwo pracy z urządzeniem. Jednym z systemu zwiększających bezpieczeństwo pracy jest czujnik otwarcia drzwi komory, który niemal natychmiast zatrzyma pracę urządzenia w przypadku ich otwarcia. Komora posiada dodatkowy system oświetlenia oparty o diody LED oraz system wentylacyjny pozwalający skutecznie odprowadzać opary powstałe w trakcie pracy urządzenia. Cała konstrukcja jest szczelna, pozwala to zminimalizować ryzyko powstania uszkodzeń wydruku powstałych w skutek kurczenia się, wypaczania czy też oderwania się wydruku od platformy roboczej z powodu silniejszego podmuchu powietrza. Szczelna komora zabezpiecza również pracę z modułem CNC,  zatrzymując wszystkie drobne opiłki.

Technologia druku FDM
Obszar roboczy 320x330x350 mm
Grubość warstwy 0.005 - 0.1 mm
Średnica filamentu 1.75 mm
Zakres temperatury pracy dyszy 280 °C
Temperatura platformy 80 °C
Gwarancja 12 miesięcy

Recenzje

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Drukarka typu all-in-one z imponująco dużym polem roboczym: 320x330x350 mm

Jakość druku na tym urządzeniu możemy określić słowami: ,,nieznacznie powyżej średniej", proces kalibracji drukarki 3D nie należy do najłatwiejszych, a poziom głośności jej pracy może być uciążliwy, jeśli zechcemy ją postawić np. w biurze. Jednak moduły lasera i CNC, są w stanie zrekompensować nam minusy tej maszyny. Opcjonalny dodatek jakim jest obudowa, zalecamy uznać za obowiązkowe wyposażenie. Zadając sobie pytanie, czy można znaleźć lepsze urządzenie typu all-in-one, niż Snapmaker v2.0 3w1 A350 - możemy odpowiedzieć: tak, można, ale w zdecydowanie wyższej cenie i ze znacznie mniejszym polem roboczym.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie