Gimbal ręczny MOZA AirCross 2 Czarny

1 599,00 zł brutto
1 300,00 zł netto

W przypadku braku towaru wysyłamy produkt o parametrach równoważnych.

Lekki, ale potężny

Zintegrowana technologia stopu magnezu pozwala MOZA AirCross 2 zapewnić solidną wydajność przy zaledwie 950 g (2 funty) i może osiągnąć płynne ujęcia filmowe jedną ręką. MOZA AirCross 2 z doskonałym silnikiem o ładowności 3,2 kg (7 funtów) jest w stanie obsłużyć większość lustrzanek i lustrzanek cyfrowych na rynku.

Lepsza kompatybilność

Dzięki większej przestrzeni do montażu kamery, MOZA AirCross 2 jest kompatybilny z szeroką gamą kamer i obiektywów. Zaawansowana technologia oprogramowania pozwala ustawić ramię obrotowe MOZA AirCross 2 z każdej strony, umożliwiając montaż kamery z lewej lub prawej strony, co pomaga zmienić środek ciężkości łożyska i ułatwia wyważanie.

System zasilania iskier MOZA 2.0

Bateria o dużej pojemności 3000 mAh zapewnia MOZA AirCross 2 do 12 godzin pracy na baterii i może być w pełni naładowana w zaledwie 1,5 godziny za pomocą szybkiej ładowarki o mocy 18 W. Akumulator ma własny interfejs ładowania USB i może być ładowany przez zewnętrzny zasilacz. Prosty i wygodny, można go używać w dowolnym miejscu i czasie. Trzy wyjścia Multi-CAN z zasilaczem 7,8 V mogą zasilać kamery i inne akcesoria.

Tryb Incepcji 3.0

Ulepszony tryb Incepcji 3.0 ma teraz automatyczny obrót, regulację prędkości i kontrolę kąta. Nie trzeba już ręcznie sterować joystickiem podczas fotografowania.

  • automatyczny obrót
  • regulacja prędkości
  • kontrola kąta
  • Tryb FPV
  • Naciśnij trzykrotnie lewy przycisk, aby przejść do trybu FPV, osiągając pełny zakres ruchu synchronicznego 360 °.

Tryb wyposażenia sportowego

Tryb Sport Gear pozwala z łatwością rejestrować sporty akcji i szybki ruch.

Sterowanie ruchem naśladującym

Za pomocą smartfona możesz kontrolować ruch MOZA AirCross 2 za pomocą urządzenia za pomocą wewnętrznego przełącznika somatosensorycznego, dzięki czemu każdą osią można niezależnie sterować, aby naśladować ruch z telefonu. Możesz także dostosować czułość ruchu gimbala, co zapewnia większą kontrolę i precyzję każdego strzału.

Śledzenie obiektów

Zamontuj smartfon nad kamerą, koordynuj z aplikacją, aby widok smartfona był spójny z widokiem kamery, i wybierz cel w interfejsie aplikacji telefonu do śledzenia obiektów. Wykonanie jednego długiego ujęcia jest teraz możliwe na wyciągnięcie ręki.

Zaawansowane tryby fotografowania

MOZA AirCross 2 oferuje te same kreatywne funkcje przechwytywania gimbali MOZA, pozwalając uwolnić pełną kreatywność.

  • Ekspozycja poklatkowa
  • Motion Timelapse
  • Kontrola ruchu
  • Panorama

Intuicyjny panel sterowania

Za pomocą inteligentnego kółka można łatwo kontrolować dwa systemy śledzenia ostrości, a także umożliwiać sterowanie za pomocą kabla kamery za pomocą kabla kamery (E-Focus). Ponadto możesz szybko przełączać i kontrolować każdą indywidualną oś (pan, tilt, roll) w celu precyzyjnego ruchu, po prostu przesuwając inteligentne koło. Ekran OLED zapewnia intuicyjny, jasny obraz stanu gimbala i parametrów kamery. Pełna kontrola nad każdym szczegółem nigdy nie była łatwiejsza!

Ustawienia profilu

Trzy zestawy danych użytkownika można zapisać w AirCross 2. Możesz zapisać indywidualne profile dla często używanych kamer, więc nie musisz za każdym razem konfigurować konfiguracji.

Kontrola salda 2.0

MOZA AirCross 2 jest wyposażony w nowo zaktualizowany Balance Check V2.0, który zapewnia ekran OLED z informacją zwrotną o stanie równowagi każdej osi i umożliwia szybkie korekty.

Ustawienia profilu

Trzy zestawy danych użytkownika można zapisać w AirCross 2. Możesz zapisać indywidualne profile dla często używanych kamer, więc nie musisz za każdym razem konfigurować konfiguracji.

Przeróbka samochodu

Intuicyjny system obliczeń AI może efektywnie obliczyć optymalne parametry konfiguracji kamery. Pożegnaj się z irytującymi wibracjami!

Trójosiowa konstrukcja zamka

Trójosiowa konstrukcja zamka robi różnicę i oszczędza czas. Zatrzask na każdej osi pozwala na niestandardowe konfiguracje wyważania. Twórcy wideo w podróży mogą teraz łatwo przenosić MOZA AirCross 2 bez obawy o zmianę konfiguracji.

Możliwość montażu na dowolnym urządzeniu

MOZA AirCross 2 zawiera jeden otwór 1/4 '' i dwa otwory 3/8 '', które pozwalają swobodnie montować akcesoria, a trzy porty Multi-CAN umożliwiają konfigurację systemu podwójnego ustawiania ostrości lub innego sprzętu w celu uzyskania spersonalizowanej kontroli.

Obsługiwany tryb pionowy

Wspornik L ułatwia przełączanie aparatu między trybem poziomym a pionowym.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd MOZA AirCross 2 ożywia wyobraźnię. Przejmij kontrolę nad gimbalem, podążaj za celem i daj wyobraźni wolność, na jaką zasługuje. Poczuj siłę MOZA AirCross 2.

Recenzje