Fiberlogy ABS PLUS 1,75mm

129,00 zł brutto
104,88 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Fiberlogy ABS PLUS 1,75mm

Waga: 0,85 kg

Kolor: Szary / grey Biały / white Czerwony / red Czarny / black Niebieski / blue Żółty / yellow Grafitowy

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: Fiberlogy

Fiberlogy

ABS PLUS to wszechstronny materiał do druku różnorodnych modeli dzięki swoim specjalnym właściwościom, czyli zwiększonej wytrzymałości i zmniejszonym skurczem przetwórczym. Co więcej, drukowanie jest szybsze i łatwiejsze w porównaniu do standardowego ABS oraz nie wymaga konieczności druku w zamkniętej komorze drukarek. Nadaje się również do obróbki mechanicznej i technicznej.

Zastosowanie ABS PLUS znajdzie miejsce w przemyśle przy tworzeniu zaawansowanych prototypów oraz finalnych produktów wymagających zwiększonej trwałości.

Waga netto: 0.85 kg

Temperatura druku: 250-270 °C

Temperatura stołu: 90-110°C

Tolerancja średnicy: +/- 0.02 mm

Tolerancja owalu: +0.01 mm

  • Niezawodna, solidna, a przy tym niezwykle precyzyjna drukarka Zortrax M200 zyskała uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie. To polska konstrukcja, która od wielu lat jest wyróżniana i polecana przez branżowe magazyny i portale.

  • 3DGence DOUBLE
    15 990,00 zł W magazynie

    3DGence uzupełnia swoje portfolio o kolejną dwugłowicową drukarkę 3D. 3DGence DOUBLE to nowe urządzenie drukujące z dwóch materiałów – modelowego i podporowego. Ta drukarka 3D została wyposażona w system kontroli przepływu materiału, autokalibrację, wymienną platformę roboczą oraz system szybkiej wymiany głowicy.

    15 990,00 zł

Recenzje