F3DFilament PET-G 2,85mm

25,00 zł brutto
20,33 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

F3DFilament PET-G 2,85mm

Waga: 200 g 1 kg 3 kg

Kolor: Szary / grey Biały / white Czerwony / red Czarny / black Niebieski / blue Zielony / green Natural Czerwony przeźroczysty / Transparent red Niebieski przeźroczysty / Transparent blue Zielony przeźroczysty / Transparent green Zółty przeźroczysty / Transparent yellow Pomarańczowy przeźroczysty / Transparent orange Smoky

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: F3D FILAMENT

Rodzaj: PET-G

Temperatura druku: 225-250°C

Temperatura stołu: 70-85°C

F3D FILAMENT

Politereftalan etylenowy z glikolem (PET-G) jest pochodną ogólnie stosowanego PET-u, a swoje zastosowanie w technologiach szybkiego prototypowania znalazł głównie w wytwarzaniu modeli do branży spożywczej. Jego pozostałe własności, takie jak transparentność i dobra wytrzymałość, dają możliwość na zastosowanie tego materiału również w innych dziedzinach, jak np.: przy produkcji dotykowych paneli.

 

Oferowany przez nas produkt charakteryzuje się temperaturą druku od 225°C i niskim skurczem, jednak w celu kontroli procesu wychładzania zaleca się stosowanie grzanego stołu. Granulat, z którego produkowany jest nasz filament, posiada certyfikat medyczny ISO 10993, dzięki któremu wyrobu wyprodukowane za pomocą tego polimeru mogą być dopuszczone do kontaktu ze skórą powyżej 30 dni, a nawet do implementacji podskórnej do 30 dni.

 

Do Państwa dyspozycji mamy 13 barw tego filamentu w wymiarze 2,85 mm. Gotowa szpula filamentu, o wadze netto 1 kg, pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Recenzje