Flashforge adventurer 3 Pro

2 159,00 zł brutto
1 755,28 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Flashforge adventurer 3 Pro

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: FlashForge

FlashForge

Flashforge Adventurer 3 Pro

Adventurer 3 Pro jest wyposażony w szklaną platformę, której powierzchnia jest gładka i płaska, zapewnia łatwy demontaż modelu, oszczędzając czas i energię. Adventurer 3 Pro skonfigurował drugą generację ulepszonego Wi-Fi, obsługuje drukowanie w chmurze 3D, zdalne zarządzanie. Adventurer 3 Pro obsługuje drukowanie PLA, ABS, PC, PETG, PLA-CF, PETG-CF i innych materiałów. Jest to inteligentna drukarka 3D spełniająca potrzeby drukowania w domu, biurze i szkole.

Rozpakuj do druku 3D

Jako w pełni zmontowana drukarka 3D z automatycznym poziomowaniem, Adventurer 3 Pro może drukować obiekty w ciągu godziny po otrzymaniu paczki: rozpakuj paczkę, uruchom automatyczne ładowanie filamentu, wyślij pliki do wydrukowania 3D i dotknij Zbuduj na ekranie dotykowym! Następnie wystarczy poczekać, aż modele 3D ożyją!

Zestaw dysz 245℃ i 265℃

Aby zapewnić doskonałe wyniki drukowania na wszystkich obsługiwanych typach filamentów, Adventurer 3 Pro oferuje dwie dysze. Zmontowana dysza 245 ℃ zapewnia mały opór i dużą płynność, idealną do drukowania z filamentu PLA. Podczas drukowania z materiałów ABS, PC i PETG po prostu przełącz się na dyszę 265 ℃ w trzech prostych i szybkich krokach!

Płyta montażowa ze szkła kryształowo-krzemowego z włókna węglowego

W odróżnieniu od Adventurer 3, AD3 Pro wykorzystuje szklaną platformę roboczą. Dzięki lepszej płaskości szklana platforma robocza eliminuje problemy z wypaczaniem modelu na pierwszej warstwie. Jego gładka powierzchnia pozwala szybko zdejmować modele 3D, nie powodując uszkodzeń modeli ani platformy roboczej.

Automatyczne ładowanie filamentu

Adventurer 3 Pro wykorzystuje tę samą technologię ładowania filamentu, co Adventurer 3. Po prostu umieść koniec filamentu we wlocie, a następnie uruchom podawanie filamentu na ekranie dotykowym. Ładowanie rozpoczyna się automatycznie. Podobnie, druk 3D zatrzymuje się, gdy kończy się filament.

Drukowanie w chmurze

Użyj FlashCloud i PolarCloud do wydajnego drukowania 3D w chmurze. Weźmy na przykład FlashCloud, który oferuje bezpłatne przechowywanie, udostępnianie i pobieranie plików do druku 3D. Pozwala także monitorować postęp drukowania za pomocą wbudowanej kamery i sterować wieloma drukarkami 3D jednocześnie.

Wymiary 388 x 340 x 405 mm
Waga 9 kg
Obszar roboczy 150 x 150 x 150mm
Grubość warstwy 0.1mm-0.4mm
Średnica filamentu 1.75mm
Zakres temperatury pracy dyszy do 265℃
Liczba głowic 1
Temperatura platformy 100℃
Maksymalna prędkość drukowania: 100mm/s
Zasilanie AC100-240V, 47-63Hz
Oprogramowanie FlashPrint
Pobór mocy 150W

Recenzje