Flashforge Foto 13.3 LCD Resin Printer

12 239,00 zł brutto
9 950,41 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Flashforge Foto 13.3 LCD Resin Printer

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: FlashForge

FlashForge

Drukarka żywiczna Flashforge Foto 13.3 LCD

Rozmiar wydruku jest 4 razy większy niż w przypadku innych drukarek LCD.

Doskonała wydajność drukowania

Oś Z jest wspierana przez dwuliniową śrubę kulową, która radykalnie poprawia stabilność podczas ruchu i zmniejsza ryzyko przesuwania się warstw, podczas gdy warstwy są często pokazywane w modelach drukowanych przez wspólny silnik prętowy.

Wysoka precyzja

W przypadku projektantów i twórców prototypów wydrukowany model segmentacji można złożyć bez polerowania, co poprawia powtarzalność aktualizacji produktu; podczas gdy w przypadku drukarek polerowanie powierzchni zajmuje co najmniej 1/4 więcej czasu. Usługodawcy i fabryki mogą teraz drukować wsadowo i dostarczać produkty o wysokiej dokładności, takie jak biżuteria i części zamienne bezpośrednio do klientów. Wydrukowany model ozdoby do włosów może być inkrustowany diamentami po malowaniu.

Duża prędkość drukowania

Dzięki monochromatycznemu ekranowi 4K czas naświetlania jest skrócony do 1/3 w porównaniu z innymi drukarkami LCD. Wielkoformatowa drukarka LCD oferuje projektantom przemysłowym i twórcom nowe możliwości oraz poprawia wydajność produkcji usługodawców i fabryk. Po pierwsze, w porównaniu z podobnymi drukarkami z technologią formowania powierzchniowego, wydajność modeli całostronicowych jest podwojona; po drugie, w porównaniu do innych drukarek SLA o podobnych rozmiarach, czas drukowania jest skrócony co najmniej o 1/3.

Łatwa konserwacja

Ekran projekcyjny wyposażony jest w moduł szybkiego demontażu. Aby wymienić ekran, wystarczy kilka kroków, aby zainstalować śruby i podłączyć kable, co jest łatwe i wygodne. W porównaniu z demontażem i montażem warstwa po warstwie innych popularnych urządzeń, czas pracy jest krótszy o 2/3, a użytkownicy będą mieli mniejsze trudności i ryzyko związane z wymianą ekranu. Dzięki specjalnie przygotowanemu ekranowi przemysłowemu, który jest odporny na zarysowania i kolizje oraz wyposażony w wydajny system chłodzenia opracowany przez Flashforge, prawdopodobieństwo poważnych uszkodzeń zmniejsza się o około 80%, a jego żywotność wzrasta o 20%.

Dzięki specjalnie przygotowanemu ekranowi przemysłowemu, który jest odporny na zarysowania i kolizje oraz wyposażony w wydajny system chłodzenia opracowany przez Flashforge, prawdopodobieństwo poważnych uszkodzeń zmniejsza się o około 80%, a jego żywotność wzrasta o 20%.

Lepsze wrażenia z drukowania

Żywica obejmuje żywicę zasadową, żywicę utwardzaną i żywicę przemywaną wodą. Mniej zapachu i większa łatwość użycia. Żywica bazowa charakteryzuje się szczegółowością, niskim skurczem i łatwością barwienia. Utwardzona żywica ma imponującą teksturę i niewielki skurcz i może być produkowana partiami. Żywica przemywana wodą ma wysoką wytrzymałość i odporność na ciepło i nie jest łatwa do złamania. Przyjazny dla środowiska zaprojektowany, może być odpowiednio czyszczony wodą. Oprócz szerokiego zastosowania w projektowaniu prototypów i edukacji, lakier do pieczenia może być również stosowany do upiększania produktu.

Wymiary 380 mm x 380 mm x 685 mm
Waga 35.5 kg
Waga z opakowaniem 42
Obszar roboczy 292 mm x 165 mm x 400 mm
Grubość warstwy 0.05 - 0.15 mm
Rozdzielczość druku 76 µm
Pobór mocy 150 W

Recenzje