Flashforge Inventor 2

3 200,00 zł brutto
2 601,63 zł netto

Producent: FlashForge

FlashForge Inventor II - bezpieczna, łatwa w użyciu i ekonomiczna drukarka 3D. Wyposażony w bezprzewodowe połączenie drugiej generacji, bezpieczniejsze drzwi, wysuwaną płytę montażową, kolorowy ekran dotykowy i nietoksyczny filament PLA. Przyszłość druku 3D - i następcy bestsellerowego Findera FlashForge - już jest!

FlashForge

FlashForge Inventor II - bezpieczna, łatwa w użyciu i ekonomiczna drukarka 3D. Wyposażony w bezprzewodowe połączenie drugiej generacji, bezpieczniejsze drzwi, wysuwaną płytę montażową, kolorowy ekran dotykowy i nietoksyczny filament PLA. Przyszłość druku 3D - i następcy bestsellerowego Findera FlashForge - już jest!

WI-FI DRUGIEJ GENERACJI

FlashForge LNventor II oferuje połączenie Wi-Fi drugiej generacji z bardziej stabilną bezprzewodową transmisją plików. Teraz możesz wysyłać pliki 3D z komputera do pamięci Il pamięci za pomocą własnej sieci Wi-Fi. Pamięć USB to kolejny stabilny sposób przesyłania plików. Bez kabla USB, bez przerw - nawet gdy komputer przechodzi w tryb gotowości.

OPERACJA JEST ŁATWA - JAK TWÓJ SMARTPHONE

FlashForge Inventor II ma 3,5-calowy ekran dotykowy HD IPS na samej górze drukarki z dużymi, łatwymi do zrozumienia kontrolkami. Tylko 4 dotknięcia, aby rozpocząć drukowanie, bez konieczności podłączania go do komputera. Zobacz podgląd plików modeli i wiesz, że to jest to, co chcesz wydrukować. Stan drukowania w czasie rzeczywistym i wiesz, kiedy to się skończy. Wbudowana kompatybilność z wieloma językami, w tym angielskim, niemieckim, francuskim, holenderskim, polskim, koreańskim i japońskim, została dodana do łatwości użytkowania.

NAŁADOWANY INTELIGENTNYMI FUNKCJAMI

Inne funkcje upraszczające pracę z Inventor II: wspomagany system poziomowania wykrywa odległość między dyszą a platformą; wsuwana płyta montażowa znacznie ułatwia usuwanie odcisków; istnieje wbudowane wykrywanie przebicia włókna; zamknięta komora druku sprawia, że ​​Inventor II działa bardzo cicho (~ 50 dB); Zewnętrzny zasilacz sprawia, że ​​drukarka jest bezpieczniejsza i optymalizuje jej wewnętrzną objętość.

INNOWACYJNE ZASILANIE POWIETRZA DLA FANTASTYCZNEJ JAKOŚCI POWIERZCHNI POWIERZCHNIOWEJ

Inventor II obsługuje filament PLA. Filament PLA należy szybko schłodzić, aby uzyskać gładki efekt drukowania. Nowatorska, czterostronna konstrukcja nawiewnika powietrza Inventor II pozwala na szybkie ochłodzenie formy.

INTELIGENTNE DRZWI, WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA I ELASTYCZNOŚCI

Inventor II dodaje górną okładkę i drzwi wejściowe na podstawie FlashForge Finder. Całkowicie zamknięta konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo procesu drukowania. W procesie drukowania otwórz drzwi, a inteligentny czujnik drzwi Inventor II przypomni Ci, że drzwi są otwarte, wstrzymując drukowanie. Automatycznie wznawia drukowanie po zamknięciu drzwi.

TYLKO PLAM FILIŻANKI - ZIELONE I NIETONOWE

Włókna PLA dla rozpuszczalnika II są nietoksycznymi, biodegradowalnymi tworzywami sztucznymi, które nadają się do recyklingu i są bezpieczne dla środowiska. W pudełku znajduje się 600-gramowa szpula z oryginalnym filamentem PLA FlashForge, dzięki czemu można natychmiast rozpocząć drukowanie 3D.

FLASHPRINT - WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Generowanie podpór nie jest łatwiejsze niż to. FlashPrint automatycznie generuje podpory oparte na kątach zwisu modelu. W tym samym czasie można dodać więcej niezbędnych podpórek, aby uzyskać lepsze wydruki, lub usunąć niepotrzebne, aby zapisać materiały. Podpory Dendriform (treelike) umożliwiają drukowanie znacznie bardziej złożonych modeli, z łatwością odpinając podpory bez uszkadzania drukowanych obiektów.

WYTNIJ I PODZIEL

Wyposażony w funkcję cięcia i dzielenia, FlashPrint pozwala podzielić model na kilka oddzielnych części, gdy jest zbyt duży, jak na jeden wydruk. Ograniczona objętość kompilacji umożliwia drukowanie większych modeli.

FUNKCJA 2D NA 3D

2D w 3D zawarte w FlashPrint pozwala konwertować pliki graficzne 2D na modele 3D. Jest to jeden z najprostszych sposobów na rozpoczęcie projektowania 3D. Wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć obraz i wybrać żądane parametry.

STWÓRZ DRUKOWANIE 3D CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ ZABAWĄ

Metoda drukowania jest stale upraszczana, ale sposób modelowania 3D nadal nie jest łatwy. Happy 3D pozwala rysować obiekty 2D lub rozszerzać je do 3D. Happy 3D daje ludziom zupełnie nowe doświadczenie, z ponad 100 darmowymi modelami 3D z 7 kategoriami przedmiotów do tworzenia projektów 3D poprzez połączenie dwóch lub więcej modeli w zaledwie kilku prostych krokach. Obsługuje druk 3D FlashForge, pobierając modele projektowe jako dane wejściowe i wysyłając je do drukarki 3D.

Technologia drukuFused Filament Fabrication(FFF)
Wymiary drukarki ze szpulą420*420*420mm
Waga11.7Kg
Obszar roboczy150×140×140mm
Grubość warstwy0.1 - 0.4mm
Rodzaj filamentówPLA, PET-G
Średnica filamentu1.75mm
Średnica głowicy drukującej0.4mm
Zakres temperatury pracy dyszy220 ˚C
Liczba głowicJedna
Powierzchnia stołu roboczegoNiepodgrzewana
Kalibracja platformy roboczejPółautomatyczna
Dokładność pozycjonowania osi XY0.011mm
Dokładność pozycjonowania osi Z0.0025mm
Maksymalna prędkość drukowania:10~200 mm/s
Zasilanie100V-240VAC, 50-60Hz
ŁącznośćWiFi, Kabel USB, Pendrive
Wymagania sprzętoweWin xp/Vista/7/8/10、Mac OS、Linux
OprogramowanieFlashPrint
Format plików3MF/ STL/OBJ/FPP/BMP/PNG/JPG/JPEG
Dołączony materiał do drukowania:Testowa szpula
Gwarancja12 miesięcy
Pobór mocy65W