Flashforge Inventor 2

3 200,00 zł brutto
2 601,63 zł netto

Producent: FlashForge

FlashForge Inventor II - bezpieczna, łatwa w użyciu i ekonomiczna drukarka 3D. Wyposażona w bezprzewodowe połączenie drugiej generacji, bezpieczniejsze drzwi, wysuwaną platformę, kolorowy ekran dotykowy i nietoksyczny filament PLA. Przyszłość druku 3D - i następcy bestsellerowego Findera.

FlashForge - już jest!

FlashForge

INVENTOR II

Inteligentna, niezawodna i bezpieczna stacjonarna drukarka 3D

Obsługa jest łatwa.
Podobnie jak twój smartphone.

Inventor II ma 3,5-calowy ekran dotykowy HD IPS u góry drukarki z dużymi, łatwymi do zrozumienia kontrolkami. Tylko 4 dotknięcia, aby rozpocząć drukowanie, bez konieczności podłączania go do komputera! Zobacz podgląd plików modeli i wiesz, że to jest to, co chcesz wydrukować. Stan drukowania w czasie rzeczywistym i wiesz, kiedy to się skończy. Wbudowana kompatybilność z wieloma językami, w tym angielskim, niemieckim, francuskim, holenderskim, polskim, koreańskim i japońskim, została dodana do łatwości obsługi.

Innowacyjne rozwiązanie w zakresie dostarczania powietrza w kręgach o fantastycznej jakości powierzchni


Inventor II obsługuje filament PLA. Filament PLA należy szybko chłodzić, aby uzyskać gładki efekt drukowania. Nowatorska, czterostronna konstrukcja nawiewu powietrza  pozwala na szybkie ochłodzenie formy.

Inteligentne drzwi oferują podwójną, bezpieczną gwarancję


Inventor II dodaje górną osłonę i drzwi na podstawie Findera. Całkowicie zamknięta konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo procesu drukowania. Gdy drzwi zostanę otwarte podczas procesu druku, otrzymamy o tym zdarzeniu odpowiednie powiadomienie.

Dostęp do POLAR CLOUD!


Zarządzaj drukowaniem 3D z dowolnego miejsca za pomocą usługi Polar Cloud. Inventor II jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka, co oznacza, że możesz kontrolować swoją drukarkę 3D z dowolnego miejsca za pomocą połączenia internetowego, podłączyć i zarządzać wieloma drukarkami jednocześnie, kolejkować zadania drukowania, uzyskać dostęp do unikalnego programu edukacyjnego i sprawdzić, jak druk idzie z wbudowaną kamerą internetową!

Obsługa Androida, iOS i aplikacji Windows, Happy 3D. Spraw, aby drukowanie 3D było bardziej zabawne.


Proces drukowania 3D przez inżynierów jest ciągle upraszczany, ale sposób modelowania nadal nie jest łatwy. Uważamy, że od modelowania 3D po druk 3D, każdy proces powinien być przyjemny i łatwy. Happy 3D pozwala rysować obiekty 2D lub rozszerzać je do 3D. Happy 3D sprawia, że ludzie są mają styczność z nowym doświadczeniem, z ponad 100 darmowymi modelami 3D z 7 kategoriami przedmiotów do tworzenia projektów 3D, łącząc dwa lub więcej modeli w zaledwie kilku prostych krokach.

Technologia drukuFused Filament Fabrication(FFF)
Wymiary drukarki ze szpulą420*420*420mm
Waga11.7Kg
Obszar roboczy150×140×140mm
Grubość warstwy0.1 - 0.4mm
Rodzaj filamentówPLA, PET-G
Średnica filamentu1.75mm
Średnica głowicy drukującej0.4mm
Zakres temperatury pracy dyszy220 ˚C
Liczba głowicJedna
Powierzchnia stołu roboczegoNiepodgrzewana
Kalibracja platformy roboczejPółautomatyczna
Dokładność pozycjonowania osi XY0.011mm
Dokładność pozycjonowania osi Z0.0025mm
Maksymalna prędkość drukowania:10~200 mm/s
Zasilanie100V-240VAC, 50-60Hz
ŁącznośćWiFi, Kabel USB, Pendrive
Wymagania sprzętoweWin xp/Vista/7/8/10、Mac OS、Linux
OprogramowanieFlashPrint
Format plików3MF/ STL/OBJ/FPP/BMP/PNG/JPG/JPEG
Dołączony materiał do drukowania:Testowa szpula
Gwarancja12 miesięcy
Pobór mocy65W