Artec EVA

Artec Eva to wszechstronny, szybki skaner 3D. Przechwytuje precyzyjne pomiary w wysokiej rozdzielczości, a jego zastosowania są praktycznie nieograniczone.

Podstawowe zalety skanera 3D Artec Eva to szybki i dokładny pomiar, precyzyjne odwzorowanie tekstury i kolorów, wysoka rozdzielczość skanu 3D oraz ergonomiczna budowa. Skaner Evazostał zaprojektowany z myślą o jego użytkowniku- jest lekki, nie wymaga użycia markerów pozycjonujących ani przeprowadzania kalibracji co znacząco wpływa na komfort wykonywanej pracy.

Użycie skanera 3D przemyśle

Dzięki zastosowaniu tej technologii możemy zoptymalizować pomiary obiektów o złożonej geometrii czy automatyzację pracy w zakładach produkcyjnych. Skanery 3D umożliwiają szybkie przechwytywanie praktycznie wszystkich obiektów przemysłowych, od małych części mechanicznych aż do np. turbiny. Otrzymany model 3D można wyeksportować do różnych programów CAD i CAM, a stamtąd modyfikować, aby poprawić lub zintegrować go z nowym systemem produkcyjnym.

Medycyna i skanowanie 3D

Użycie światła strukturalnego sprawia, że skaner Artec Eva jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Dodatkowo rejestracja 16 klatek na sekundę pozwala na wykonanie szybkich i dokładnych skanów, nawet poruszającej się osoby. Projektowanie 3D protez, wózków inwalidzkich czy możliwość obejrzenia jak wygląda wizualizacja efektów operacji plastycznej, sprawiają że skaner Artec Eva 3D w medycynie stał się jednym z nieodzownych narzędzi

pracy.

Wymiary skanu 214 mm x 148 mm do 536 mm x 371 mm
Dokładność skanowania 0.1 mm
Łączność 1x USB 2.0 lub USB 3.0
Wymagania sprzętowe I5 (zalecane I7), 8-12 GB RAM, NVIDIA GeForce 400 series
  • Artec Leo to profesjonalny, inteligentny skaner 3D z wbudowanym wyświetlaczem, dzięki któremu możesz obejrzeć skanowany produkt bez konieczności podłączania do komputera!

  • Skaner 3D Eva Lite jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują urządzenia, o parametrach, które można określić krótkim opisem – profesjonalny, tani skaner 3D.

  • Artec Space Spider – ręczny skaner 3D o dużej dokładności i rozdzielczości

Recenzje

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Profesjonalny skaner, w przystępnej cenie

Profesjonalny skaner ręczny, warto zaopatrzyć się w przenośny zestaw baterii ułatwiający poruszanie się ze skanerem podczas skanowania.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie