Artec EVA LITE

Skaner 3D Eva Lite jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują urządzenia, o parametrach, które można określić krótkim opisem – profesjonalny, tani skaner 3D.

Eva Lite to siostrzana wersja skanera 3D ArtecEva. Od wyższego modelu różni się przede wszystkim brakiem  możliwości uchwycenia tekstury i ceną – kosztuje aż o 7000 € mniej! Oznacza to, że jest to idealne rozwiązanie dla wielu dziedzin, w których kolor to zbędny luksus. W rezultacie ten niedrogi skaner 3D, może być używany do tworzenia wysokiej jakości bezpłatkowych skanów 3D, podczas wykonywania geometrycznie bogatych skanów, takich jak np. skanowanie człowieka 3D.

Oferta edukacyjna:

We współpracy z producentem- firmą Artec, przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do szkół i uniwersytetów. W ramach „Pakietu edukacyjnego Artec” cena skanera 3D Eva Lite jest jeszcze bardziej dostępna i zawiera aż 20 licencji Artec Studio oraz dwa lata bezpłatnego uaktualnienia i dwa lat gwarancji.

Medycyna i skanowanie 3D

Użycie światła strukturalnego sprawia, że skaner Artec Eva Lite jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Dodatkowo rejestracja 16 klatek na sekundę pozwala na wykonanie szybkich i dokładnych skanów, nawet poruszającej się osoby. Projektowanie 3D protez, wózków inwalidzkich czy możliwość obejrzenia jak wygląda wizualizacja efektów operacji plastycznej, sprawiają że skaner Artec Eva Lite 3D w medycynie stał się jednym z nieodzownych narzędzi pracy.

Dlaczego Eva Lite?

Artec Eva Lite jest prostszą, tańszą wersją skanera 3D Artec Eva. Nie każdy potrzebuje wszystkich funkcji, które Artec Eva ma do zaoferowania. Mając to na uwadze, proponujemy również jego „lżejszą” wersję.
Ponieważ Eva Lite nie przechwytuje koloru, zbiera znacznie mniej danych. W rezultacie może być połączona z bardziej przystępnym komputerem (szczegółowe informacje na temat zalecanych marek i modeli znajdują się w zakładce „specyfikacja techniczna”). Warto pamiętać, że skaner w każdej chwili można uaktualnić do wersji Eva skanującej również kolor.

Wymiary skanu 214 mm x 148 mm do 536 mm x 371 mm
Dokładność skanowania 0.1 mm
Łączność 1x USB 2.0 lub USB 3.0
Wymagania sprzętowe I5 (zalecane I7), 8-12 GB RAM, NVIDIA GeForce 400 series
  • Artec Leo to profesjonalny, inteligentny skaner 3D z wbudowanym wyświetlaczem, dzięki któremu możesz obejrzeć skanowany produkt bez konieczności podłączania do komputera!

  • Artec Eva to wszechstronny, szybki skaner 3D. Przechwytuje precyzyjne pomiary w wysokiej rozdzielczości, a jego zastosowania są praktycznie nieograniczone.

  • Artec Space Spider – ręczny skaner 3D o dużej dokładności i rozdzielczości

Recenzje