Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Nasz sklep internetowy spełnia także założenia Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

XYZprinting 3D Scanner

870,00 zł brutto
707,32 zł netto

Producent: XYZPRINTING

Napędzany przez technologie Intel® RealSense™, Ręczny Skaner 3D Pro jest szybki zarówno w skanowaniu jak i przetwarzaniu obrazu.

XYZPRINTING

SKANER 3D RĘCZNY PRO XYZPRINTING - SKAN CAŁEGO CIAŁA 

ŻYJ KOLOROWO

SKANUJ I DRUKUJ 3D  w 16,7 milionów kolorów!

HANDHELD 3D SCANNER PRO

JUŻ TERAZ Z OPCJA FULL BODY SCAN!

Program sprawdzający zgodność PC ze skanerem:

Szybkość, dokładność i łatwość użytkowania

Napędzany przez technologie Intel® RealSense™, Ręczny Skaner 3D Pro jest szybki zarówno w skanowaniu jak i przetwarzaniu obrazu. Pozwala to na bardzo dobre rezultaty w skanowaniu a zarazem wysoką niezawodność. Z jego unikalną konstrukcją, Ręczny Skaner 3D może być podpięty do tableta, laptopa, i każdego innego urządzenia z USB 3.0. Jego poręczna i lekka budowa pozwoli ci na łatwe i wygodne poruszanie się wokół skanowanego obiektu.

Edytuj i dziel się swoimi replikami!

Użytkownicy mogą edytować i poprawiać skanowany obraz, aby stworzyć swoją idealną replikę. W pełni integralny z drukarkami 3D firmy XYZprinting, pozwala na bezpośrednie drukowanie z ich laptopów w każdej chwili, ewentualnie na udostępnienie w sieci. Łatwy w użyciu skaner burzy barierę dla użytkowników którzy nie potrafią tworzyć 3D modeli. , sprawiając że jest to najtańszy skaner na rynku.

Wymiary41 x 157 x 61 mm
Zakres pracy10 - 50 cm
Wymiary skanuMin:5x5x5 cm Max:80x80x30 cm
Dokładność skanowania98%
Głębia obrazu640x480 rozdzielczość w 30fps
Głębia koloru640x480 rozdzielczość w 30fps
Wymagania sprzętoweDla PC: Procesory czwartej generacji lub nowsze Intel® Core™ Dla MAC:Procesory czwartej generacji lub nowsze Intel® Core™ 4GB Ram (rekomendowane 8GB) Intel HD Graphic 4000 (2G VRAM)