Tumaker NX Pro Direct Drive HR

Producent: Tumaker

Tumaker

Tumaker NX Pro Direct Drive HR: Nowa Era Druku 3D

Nowa drukarka 3D Tumaker NX Pro Direct Drive HR stała się rzeczywistością. Do solidności i niezawodności typowej dla Tumakera dodano wszechstronność nowej głowicy wbudowanej w naszą technologię. Doświadczenie maksymalnej wydajności ze wszystkimi rodzajami materiałów filamentowych, w tym elastycznych, pozwala znacznie rozszerzyć możliwości drukowania. Osiągnij optymalną wydajność w całym procesie produkcyjnym dzięki drukarce NX Pro Direct Drive HR. Niestandardowa drukarka do bezpośredniego wytłaczania, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Wszechstronność na usługach użytkownika

Połączenie wytrzymałości, solidności, niezawodności i trwałości jest nieodłączne dla całej gamy drukarek 3D Tumaker. Dlatego też, w ulepszeniach tego modelu w porównaniu do poprzedniego, skupiono się na optymalizacji produkcji i osiągnięciu nowych poziomów wszechstronności. Obsługa materiałów w formacie filamentu przy użyciu drukarki 3D NX Pro Direct Drive HR staje się prostym i szybkim zadaniem, nawet przy bardziej złożonych elastycznych materiałach. Nowa głowica maszyny pozwala uzyskać wydruki najwyższej jakości w krótkim czasie, bez zakłóceń w konfiguracji drukarki.

Zalety nowej głowicy HR

Po wysłuchaniu zapotrzebowania naszych użytkowników, wprowadziliśmy do tej drukarki 3D nową zaktualizowaną i zoptymalizowaną głowicę. Ekstruder HR wyposażony jest w najnowocześniejszy podwójny system mechanicznej przekładni, umożliwiający nacisk do 10 kg siły. Ten ogromny nacisk zapewnia 100% poprawny przepływ plastiku w kierunku dyszy. Unikamy problemów z zacięciami lub brakiem mocy.

Kolejnym czynnikiem wartym podkreślenia w przypadku tej nowej głowicy jest łatwość pracy z elastycznymi filamentami. Materiały, które dla większości drukarek 3D z filamentem są zagadką, dla Tumaker NX Pro Direct Drive HR są bardzo proste.

Druk 3D w nowej odsłonie

Drukarka 3D Tumaker NX Pro Direct Drive HR doskonale wpisuje się w erę przemysłu 4.0, która coraz bardziej zakorzenia się w społeczeństwie. Jej maksymalna niezawodność w zautomatyzowanym druku 3D, solidność komponentów, możliwości wszechstronnej pracy czy łatwość obsługi technologii sprawiają, że ta drukarka staje się modelem wzorcowym na skalę międzynarodową.

Suma wszystkich komponentów drukarki pozwala na efektywny i wydajny druk już od pierwszego dnia. Niezawodność i wydajność maszyny umożliwiają znaczne oszczędności czasu i zasobów. To przekłada się na zwiększenie dostępności dla użytkownika, a co za tym idzie wzrost wydajności, a także istotne obniżenie kosztów ekonomicznych.

Najwyższej klasy zintegrowane oprogramowanie dla profesjonalistów

Oprogramowanie do profesjonalnej produkcji Simplify3D to jedno z najbardziej zaawansowanych na rynku. Drukarka Tumaker NX Pro Direct Drive HR obejmuje stałą licencję na to oprogramowanie. Ponieważ profesjonalna drukarka wymaga profesjonalnego oprogramowania. Dzięki Simplify3D uzyskamy bardziej skomplikowane obiekty o wysokiej jakości rozdzielczości. To oprogramowanie 3D ułatwia tworzenie zaawansowanych podpór, łatwych do usunięcia, oraz globalną optymalizację czasów drukowania. To intuicyjne, wizualnie proste oprogramowanie, które pomoże zwiększyć produktywność Twoich systemów. Jedyny taki program na rynku, który oferuje kompleksowe zarządzanie projektami.

Wymiary Opakowania 605x501x500 mm
Wymiary 550x440x410 mm
Waga 30kg
Waga z opakowaniem 32kg
Obszar roboczy 295x185x200 mm
Grubość warstwy min. 0.15
Średnica filamentu 1.75mm
Średnica głowicy drukującej 0.15 , 0.25 , 0.4 , 0.6 , 0.8 mm
Zakres temperatury pracy dyszy 300ºC
Temperatura platformy 100ºC
Kalibracja platformy roboczej automatyczna
Rozdzielczość druku 10µm
Pobór mocy 500W

Recenzje