FORMLABS COLOR KIT - ZESTAW

1 119,30 zł brutto
910,00 zł netto

Formlabs Color Kit - Zestaw

Pierwszy na świecie zestaw pigmentów przeznaczonych do barwienia żywic do druku 3D w technologii SLA. Zamień Form 2 w multikolorową drukarkę 3D. Zestaw 5 barwników pozwala uzyskać dowolną barwę w palecie barw CMYK. Możesz skorzystać z 16 opracowanych kolorów lub mieszać barwniki według własnych potrzeb.

W pełni kolorowy wydruk 3D pozwala na tworzenie bardziej realistycznych modeli, prototypów, które będą wyglądać jak finalne produkty, a także gotowych produktów. Wszystko w kolorze wprost z drukarki 3D. Wystarczy zmieszać 5 barwników z bazową żywicą w odpowiedniej proporcji, by uzyskać dowolny kolor.

 

5 butelek w zestawie

Zestaw Color Kit zawiera żywicę bazową Color Base oraz pięć butelek z pigmentem w kolorze: cyan, magenta, żółty, czarny i biały – do kupienia także osobno. Dzięki aplikatorowi można precyzyjnie wymieszać pigmenty tym samym uzyskując wybrany kolor. Przygotowany barwnik następnie dodaj do kartridża z żywicą, wstrząśnij i drukuj.

Mieszaj pigmenty

Formlabs obsługuje 16 kolorów i sugeruje mieszanie na inne kolory łączące pigmenty CMYK. Zawsze używaj strzykawek do pomiaru pigmentu i dodaj dokładnie 100 ml Bazy Koloryzacyjnej, aby stworzyć żywicę w kolorze.

 

Zestaw zawiera:
  • Kartridż z bazowym kolorem o pojemności 800 ml,
  • 5 pojemników z podstawowymi pigmentami: Cyan, Magenta, Yellow, Blac, White,
  • Strzykawki do dozowania barwnika,
  • Instrukcja zawierającej receptury mieszania barw.

Recenzje