FORMLABS - ŻYWICA CUSTOM TRAY

1 476,00 zł brutto
1 200,00 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

FORMLABS - ŻYWICA CUSTOM TRAY

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Żywice dentystyczne FormLabs to specjalistyczne materiały dla stomatologii, gdzie coraz częściej stosuje się tego typu technologię. Żywice dentystyczne pozwalają na produkcję modeli koron i mostów, prowadnic chirurgicznych, szyn i retainerów z niesamowitą dokładnością, z maksymalnym odchyleniem ± 100 mikronów i przy bardzo niskich kosztach materiałowych na element (1,4 - 3,3 €), co amortyzuje użycie drukarki z dowolną żywicą dentystyczną w kilka miesięcy.

Szeroka gama żywic dentystycznych firmy Formlabs umożliwia gabinetom dentystycznym i laboratoriom szybkie wytwarzanie różnorodnych produktów dentystycznych we własnych obiektach, od biokompatybilnych prowadnic chirurgicznych i szyn po modele protez stałych i przezroczystych nakładek.

Formlabs opracował żywicę Custom Tray, biokompatybilny materiał do bezpośredniego drukowania dentystycznych łyżek wyciskowych na implanty, protezy, korony i mosty, a także do innych bardziej złożonych zastosowań. Cyfrowo produkowane łyżki wyciskowe zapewniają solidne i dokładne wyciski gwarantujące wysoką jakość usług dentystycznych.

FORMLABS CUSTOM TRAY CHARAKTERYSTYKA:

Materiał spełnia normy dla wyrobów medycznych i został oceniony zgodnie z ISO 10993-1: 2018, Biologiczna ocena wyrobów medycznych – Część 1: Ocena i testowanie w ramach procesu zarządzania ryzykiem oraz ISO 7405: 2009 / (R) 2015, Stomatologia – Ocena biokompatybilności.

custom-tray-resin.jpg

Recenzje