FORMLABS ŻYWICA TEMPORARY CB - DENTURE TEETH

2 841,30 zł brutto
2 310,00 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

FORMLABS ŻYWICA TEMPORARY CB - DENTURE TEETH

Kolor: A2 A3 B1 C2

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Żywice dentystyczne FormLabs to specjalistyczne materiały dla stomatologii, gdzie coraz częściej stosuje się tego typu technologię. Żywice dentystyczne pozwalają na produkcję modeli koron i mostów, prowadnic chirurgicznych, szyn i retainerów z niesamowitą dokładnością, z maksymalnym odchyleniem ± 100 mikronów i przy bardzo niskich kosztach materiałowych na element (1,4 - 3,3 €), co amortyzuje użycie drukarki z dowolną żywicą dentystyczną w kilka miesięcy.

Szeroka gama żywic dentystycznych firmy Formlabs umożliwia gabinetom dentystycznym i laboratoriom szybkie wytwarzanie różnorodnych produktów dentystycznych we własnych obiektach, od biokompatybilnych prowadnic chirurgicznych i szyn po modele protez stałych i przezroczystych nakładek.

Temporary CB to żywica w kolorze zęba, opracowana do drukowania 3D tymczasowych uzupełnień koron i mostów, wkładów i nakładów oraz licówek. Może być stosowany do mostów do siedmiu jednostek i jest dostępny w czterech kolorach VITA:

A2
A3
B1
C2

Żywica Temporary CB - kolor A2 

Materiał w naturalnym kolorze szkliwa zębowego nadaje się do produkcji koron tymczasowych, nakładek, licówek, mostów.
Klasa biokompatybilności IIa oraz certyfikaty biozgodności umożliwiają użycie wydruków z tego materiału w jamie ustnej pacjenta do 12 miesięcy.

FORMLABS TEMPORARY CB CHARAKTERYSTYKA:

Żywica Temporary CB jest wyrobem medycznym zgodnie z definicją zawartą w dyrektywie dotyczącej wyrobów medycznych (93/42 / EWG) w UE oraz w rozdziale 201 (h) ustawy Federal Food Drug & Cosmetic (FD&C). Uzupełnienia wydrukowane za pomocą tymczasowej żywicy CB zostały ocenione zgodnie z ISO 10993-1: 2018 (Część 1: Ocena i testowanie w ramach procesu zarządzania ryzykiem) oraz ISO 7405: 2009 / (R) 2015 (Stomatologia – ocena biozgodności).

Recenzje