Anycubic to marka z siedzibą w Chinach w Shenzhen i zajmująca się technologią 3D. Założeniem firmy jest produkcja tanich drukarek 3D o bezkonkurencyjnym stosunku ceny do wydajności. Producent głosi, że drukarki 3D powinny być przystępne cenowo i dostępne dla każdego, ponieważ każdy zasługuje na wolność w realizacji swoich kreatywnych pomysłów. C...

Anycubic to marka z siedzibą w Chinach w Shenzhen i zajmująca się technologią 3D. Założeniem firmy jest produkcja tanich drukarek 3D o bezkonkurencyjnym stosunku ceny do wydajności. Producent głosi, że drukarki 3D powinny być przystępne cenowo i dostępne dla każdego, ponieważ każdy zasługuje na wolność w realizacji swoich kreatywnych pomysłów. Co więcej, Anycubic dąży do tego, aby rozwiązania druku 3D były dostępne dla użytkowników na całym świecie. Ich celem jest zapewnienie wszystkim możliwości projektowania i drukowania w 3D. Dodatkowo organizują liczne szkolenia.

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości drukarki FDM i żywiczne firmy Anycubic w atrakcyjnej cenie. Wszystkie modele drukarek Anycubic objęte są gwarancją. Dodatkowo oferujemy możliwość próbnego wydruku, na interesującym Cię modelu. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie techniczne i serwisowe oraz pomoc przy wyborze drukarki. W razie pytań jesteśmy do twojej dyspozycji - napisz na chacie lub zadzwoń!

Najpopularniejsze modele Anycubic

Jako pierwszy marka wypuściła na rynek model Anycubic Mega, wprawdzie nie jest on już dostępny na rynku, ale stanowił podstawę do powstania kolejnych drukarek 3D tego producenta, tj. Anycubic Mega Zero czy jeszcze nowszej generacji Anycubic Mega X. Model Mega Zero charakteryzuje standardowej wielkości pole robocze 220x220x250mm, szybki montaż, podwójne zębatki ekstrudera. Z kolei solidna konstrukcja i podwójne śruby na osi Y wpływają na stabilne przesuwanie pola roboczego. Ten model dostępny w naszym sklepie w bardzo dobrej cenie polecamy w szczególności dla amatorów druku 3D.

Nowszej generacji drukarka 3D Anycubic Mega X to doskonała propozycja dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy chcą drukować duże elementy. Model ten zapewnia duże pole robocze 300 x 300 x 305 mm. Nowoczesny mocny ekstruder pozwala na swobodną pracę z filamentami do zadań specjalnych np. z filamentami gumowymi TPU. Model Mega X wyposażony został w zaawansowane funkcje tj. rozpoznawanie filamentu, szybki start, wznowienie druku po utracie zasilania, a także w intuicyjny ekran dotykowy. Z montażem drukarki poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Dodatkowo zasilacz Meanwell, zapewnia mocne i bezpieczne zasilanie. Z kolei solidna, stabilna konstrukcja neutralizuje wibracje, co ma ogromne przełożenie na jakość druku. Drukarka Anycubic Mega X wyposażona jest w płytę Ultrabase, zapewnia bardzo dobrą przyczepność w trakcie druku, która zmniejsza się po ostygnięciu wydruku, dzięki czemu można go łatwo ściągnąć.

Anycubic Photon

Proponujemy również drukarki 3D Anycubic Photon wykorzystywane do wydruków z żywicy światłoutwardzalnej. To idealna propozycja dla osób, które potrzebują wydruków z drobnymi detalami i o perfekcyjnie gładkiej powierzchni. Najpopularniejszy model drukarki żywicznej Anycubic to Photos S wykorzystująca technologię LCD Shadow Masking. Wprawdzie pole stołu roboczego jest stosunkowo niewielkie, jednak jest idealne do wydruku małych szczegółowych elementów. Gładkie krawędzie zawdzięcza technologii antialiasing. Na precyzje wydruków wpływa także zastosowanie projektowa HD LCD, o rozdzielczości 2K (2560 x 1440 px). Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanej drukarki do druku żywicą UV, i o większym polu roboczym polecamy modele Photon Zero, Phonton Mono, Photon Mono X i wiele innych. W ofercie naszego sklepu z drukarkami także myjki Anycubic do obróbki gotowych wydruków. Zapraszamy.

Więcej Mniej

Anycubic 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów