Bambu Lab to konsumencka firma technologiczna skupiająca się na stacjonarnych drukarkach 3D. Począwszy od serii X1, Bambu Lab buduje najnowocześniejsze drukarki 3D, które przełamują bariery między światem cyfrowym i fizycznym, przenosząc kreatywność na zupełnie nowy poziom. Obecnie posiadamy trzy oddziały zlokalizowane w Shenzhen i Szanghaju w C...

Bambu Lab to konsumencka firma technologiczna skupiająca się na stacjonarnych drukarkach 3D. Począwszy od serii X1, Bambu Lab buduje najnowocześniejsze drukarki 3D, które przełamują bariery między światem cyfrowym i fizycznym, przenosząc kreatywność na zupełnie nowy poziom. Obecnie posiadamy trzy oddziały zlokalizowane w Shenzhen i Szanghaju w Chinach oraz Austin w Teksasie w USA.
Nasza historia rozpoczęła się od zebrania zespołu fanów druku 3D, którzy są również ekspertami w dziedzinie robotyki, sztucznej inteligencji, materiałoznawstwa i przemysłu internetowego. Nasz zespół ma doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych technologicznie produktów, które mają pozytywny wpływ na świat. Od samego początku naszym celem było uczynienie najnowocześniejszej technologii przystępną cenowo dzięki zaawansowanemu know-how i wysokiej jakości produkcji. Postrzegamy siebie jako część ekosystemu i cieszymy się, że możemy uczyć się i dzielić wiedzą ze społecznością druku 3D. Pasja naszego zespołu polega również na zaangażowaniu w tworzenie nowej generacji ekologicznych drukarek 3D - popychając branżę w kierunku przyszłości o znacznie niższym śladzie węglowym.

Więcej Mniej

Bambu Lab 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów